Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda a krása

Kosmetika NAFIGATE přichází s omlazující novinkou Anti-Aging sérum

Před několika měsíci jsme nechali třicet čtenářek Marianne.cz otestovat 100% Hydratační esenci od značky NAFIGATE COSMETICS. A nyní tato firma přináší další novinku – NAFIGATE Anti-Aging sérum určené pro zpevnění kontur obličeje a omlazení pleti.

Eliška Vrbová | 25. 10. 2016

 

Pokud máte pocit, že by vaše pleť zejména v některých partiích potřebovala zpevnit, je nové liftingové sérum od NAFIGATE vhodné právě pro vás. Dokáže zpevnit kontury obličeje a působit například proti nehezky povislým váčkům pod očima, a to vše díky kyselině hyaluronové. Ta je v séru obsažena stejně jako v čtenářkami již testované hydratační esenci. Těchto třicet testujících potvrdilo, že byly s účinky esence velmi spokojené a rády by vyzkoušely další produkty od NAFIGATE.

 

Kyselina hyaluronová totiž působí na pleť velmi pozitivně jak na povrchu, tak i hloubkově. Hydratuje ji, zvyšuje její pružnost a pevnost. Pokožku vyživuje, vyhlazuje ji a dlouhodobě obnovuje kolagen v pleti. Pravidelným používáním séra tedy můžete dosáhnout skutečně mladistvého vzhledu, přestože je vám již přes čtyřicet let. Přípravek je vhodný nejen pro ženy, ale dokonce také pro muže a je určený pro všechny typy pleti.

 

A jak se tedy Anti-Aging sérum používá? Je to jednoduché. Aplikujte sérum dvakrát denně – ráno a večer – na pečlivě vyčištěnou pleť. Pro dosažení ještě lepších výsledků a zachování pocitu hydratované pleti nanášejte po aplikaci séra krém, který běžně používáte.

 

Kromě všech výše zmíněných výhod jako je hydratace pleti a její zpevnění, je sérum také výjimečné v tom, že se jedná o český výrobek bez jakýchkoliv parabenů a parfemace. Používání Anti-Aging séra můžete kombinovat i s dalšími produkty značky NAFIGATE, například s omlazujícím očním sérem Hyaluron essential Eye, vyhlazující a omlazující podoční maskou NANO EYE LIFT nebo čtenářkami velmi kladně hodnocenou 100% hydratační esencí pro všechny typy pleti. Pro veškeré další informace o novém produktu kosmetiky NAFIGATE navštivte tyto webové stránky.