Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nadčasové outfity princezny Diany, které bychom si klidně oblékly i dnes

Info ikona
Princezna Diana

Prohlédněte si outfity princezny Diany, které sice vypadají jako z aktuálního čísla módního časopisu, avšak ve skutečnosti byly čočkou fotoaparátu zachyceny před více než pětadvaceti lety.

Módní ikona 20. století! Tak bychom bez přehánění mohli označit princeznu Dianu, od jejíž smrti letos uplynulo pětadvacet let. I když by se mohlo zdát, že většina outifitů, které princezna Diana nosila v 80. a 90. letech jsou pasé, opak je pravdou. Džíny do pasu, plisované sukně, cyklistické šortky, zvířecí vzory, oversized saka nebo bombery – to všechno jsou kousky, které dnes a denně vídáme na stránkách módních časopisů, v obchodech s módou nebo na ulici.

Pojďme si připomenout nejzásadnější outfity princezny Diany, které přeběhly svou dobu a s klidem bychom je mohly obléknout i dnes. Zamilujte se do pohledu na princeznu z Walesu v šatech s barevným potiskem, nechte se omámit kombinací dlouhé sukně a vestičky a při pohledu na fotografii princezny v džínách a saku si přiznejte, že módní odkaz Lady Di najdete (alespoň částečně) i ve své šatní skříni.

Princezna Diana jako módní ikona
Zdroj článku