Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Třpytivé léto s jedinečnými šperky APART

Info ikona
Letní kolekce šperků APART

Značka APART vás zavede na nejpůvabnější místa prosluněné Barcelony, kde vznikly působivé fotografie a videa z letní kampaně. Budete moci obdivovat nejen krásy této metropole, ale také se inspirovat žhavými trendy ze světa šperků.

Promotion | 30. 06. 2022

Barvy, kam se podíváš

Tuto sezonu jsou v módě barvy! Nebojte se tedy sáhnout nejen po barevných outfitech, ale i doplňcích. Kolekce Colours nabízí největší výběr stříbrných, pozlacených i zlatých šperků s pestrobarevnými drahokamy. Vybírat můžete ze spousty zajímavých vzorů, které bezpochyby upoutají pozornost vašeho okolí.

Info ikona
Letní skvosty od APART

Symbolika jako důkaz dobrého vkusu

Není překvapením, že šperky se skrytým významem patří k těm nejoblíbenějším. Kdo by si přece nepřál přivést do svého života štěstí a pozitivní energii? Navíc tyto talismany vytvářejí ve spojení s barevnými detaily originální letní doplňky. Populární motivy jsou především měsíc, slunce, jin a jang nebo nadčasový tvar lotosového květu. V kolekci Magic Moments najdete neobyčejné šperky, které dodají kouzlo každému okamžiku. Jestliže dáváte přednost jemným formám, šperky s nekonečnem nebo motýlkem budou pro vás tou správnou volbou. V nabídce značky APART jsou hned v několika variantách, včetně vzorů s nádhernými diamanty.

Info ikona
Kolekce APART pro letní sezonu

Romantická dovolená ve velkém stylu

Nezapomínejte se zkrášlit šperky, protože i malý detail dokáže udělat velký dojem! S motivem květin nebo roztomilého kolibříka docílíte romantického looku, který zdůrazní vaši ženskost a přirozenou krásu. Skvělé jsou také perly, se kterými získá vaše stylizace elegantní a nadčasový nádech. V kolekcích APART jsou k dispozici jak v klasickém, tak i moderním provedení s řetízky.

Info ikona
APART šperky pro letní dovolenou

Nebojte se vyzkoušet něco nového

Toužíte se odlišit od ostatních? Potom jsou pro vás ažurové motivy s ozdobnými detaily jako stvořené. Výrazné náhrdelníky a náušnice v boho stylu dodají vašemu stylu na výjimečnosti. Začněte také experimentovat. Dokažte, že jste hravá a jednotlivé druhy šperků vzájemně kombinujte či vrstvěte. Výsledek vás mile překvapí!

Info ikona
Letní šperky APART
Měření
Toužíte se na chvíli zastavit a pokochat krásou šperků APART? Udělejte to zde.