Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Týdenní horoskop od 27. března do 2. dubna: Býci zatouží být sami, Váhy budou trávit čas se svým partnerem a Kozorohy čeká velký úklid

Energie novoluní z minulého týdne je pořád zřetelná. Využít ji můžete nejen v práci, ale i doma při zvelebování domu, zahrady či bytu. Jaký bude týden, který přinese přelom března a dubna? Nahlédněte s námi do horoskopu, ať víte, na co se můžete připravit.

Zuzana Heralová | 27. 03. 2023

Beran

Minulý týden vstoupilo Slunce do vašeho znamení, což už možná sami na sobě cítíte. Jste připraveni a máte chuť rozjet nové projekty, které pro vás mohou být v dalším životě zásadní. Přesun Marsu do znamení Raka přinese příležitosti vídat se s rodinou. Je také příhodný čas věnovat se zvelebení vašeho obydlí. Vyzdobte dům či byt jarními dekoracemi.

Býk

Je tu čas zpomalit. Zatoužíte po čase, který budete trávit o samotě. Možná se ve vás objeví spousta emocí, budete se vracet v myšlenkách do minulosti. Je vhodná doba meditovat, psát si deník nebo si nechat vyložit karty či sestavit osobní horoskop. Přemýšlejte nad tím, co byste mohli udělat hlavně sami pro sebe, protože zatím spíš myslíte na druhé.

Blíženci

Čekejte hodně práce se závazky vůči jiným lidem. Na druhou stranu vaše pracovitost a spolehlivost vám pomůže prosadit v zaměstnání či podnikání. Budete mít chuť vkládat energii do nových projektů, přijdete se skvělými nápady. Řekněte si také o větší zodpovědnost, ale i plat. Druhá polovina týdne přinese možnost být v kontaktu s více lidmi najednou. Vydejte se do společnosti, bude se cítit dobře.  

Mohlo by se vám líbit

Tajemství šťastných párů...opravdu existuje?

Znáte je. Jsou spolu desítky let, a přesto se na procházce drží za ruce, a když se na sebe podívají, je to víc než jasné: tihle dva se prostě mají rádi. Mají jen kliku, nebo dělají něco jinak než my?
marianne.cz

Rak

V následujících dnech budete dost ambiciózní, ale i energičtí a asertivní. Je to skvělé rozpoložení pro zvládnutí pracovních povinností. Potkat vás může i skvělá kariérní příležitost, případně budete přemýšlet nad tím, jakým cílům se chcete dále věnovat. Energii můžete ale využít i doma. Nebojte se pustit se do oprav, velkého úklidu nebo práce na zahradě. Půjde vám všechno krásně od ruky.  

Lev

Prioritou je pro vás nyní vaše zdraví. Můžete se cítit unavení a vyčerpaní, což může do jisté míry souviset i s posunem času na letní. Snažte se hodně odpočívat, ale ne u televize nebo sociálních sítích. Budete mít chuť číst si duchovní literaturu a zajímat se o svůj duchovní růst. Pravděpodobně se objeví i příležitost zajímat se více o terapie či alternativní formy léčení těla.   

Panna

Očekávejte moment, který pro vás bude znamenat důležitou sebereflexi. Možná pochopíte, jak můžete změnit své reakce a přistupovat ke vztahovým konfliktům jinak. Čekají vás také finanční výdaje, což vás přivede k myšlence na zhodnocení svých úspor. Případně budete hledat další způsoby, jak zlepšit své příjmy. Nebojte se trochu zariskovat.  

Mohlo by se vám líbit

Proč moudré ženy nežárlí? Naučte se tuto emoci vnímat správně a změní se vám život

Žárlivost je velmi nepříjemná emoce, která s sebou přináší pocity hněvu, méněcennosti a smutku. Když se nad tím člověk zamyslí, je tedy žárlivost víceméně velmi hloupá a zbytečná emoce, přesto si ji někdy člověk nedokáže odpustit. Žárlivost je však především velmi negativním prvkem ve vztahu a v extrémních případech může vést ke konci vztahu nebo dokonce k tragédii. Moudré ženy vědí, že žárlivost jim nic dobrého nepřinese, a mají hned několik způsobů, jak se žárlivosti nepodvolit.
marianne.cz

Váhy

Zejména počátkem týdne budete dávat svým vztahům přednost před vším ostatním. Budete mít potřebu trávit co nejvíce času se svým partnerem, případně uděláte důležité vztahové rozhodnutí. Jste-li nezadaní nebo jenom randíte, ujasňujete si, co od partnera skutečně chcete. Konec týdne přinese menší rozepře v práci, které budou souviset s přerozdělením kompetencí. Nepouštějte se s kolegy do pomlouvání vedení firmy. Raději nechte tentokrát věci plynout.   

Štír

Poslední březnové dny přinesou touhu organizovat a být produktivní. V práci by se na vás dost možná sesype spousta drobných úkolů, které budou časově náročné. Pokud si vše dobře zorganizujete, zvládnete to bez stresu. Svému tělu prospějete nejvíc, když budete hodně spát, věnovat se fyzickým aktivitám a vyhnete se alkoholu.

Střelec

Střelci, očekávejte, že se u vás projeví tvůrčí tendence. Budete mít chuť věnovat se svým koníčkům, které vám přinášejí radost. Možná budete mít také více času na společenské akce nebo rande, případně budete chtít někomu vyjádřit své romantické city. S přesunem Marsu do znamení Raka se budete zajímat o sebezdokonalování, takže možná zpřetrháte vazby s nějakým negativním smýšlením nebo situací, která vás brzdí.

Mohlo by se vám líbit

Extrovertní introverti aneb Když k životu (ne)potřebujete lidi

Na jednu stranu zbožňujete své přátele, na stranu druhou trnete hrůzou, když se musíte seznámit s novými lidmi? Dokážete s kamarádkami hodiny klevetit, ale řízený small talk je pro vás noční můrou? Vítejte ve světě extrovertních introvertů, lidí, kteří milují společnost i samotu.
marianne.cz

Kozoroh

Tento týden budete mít hodně práce v domácnosti. Budete uklízet, třídit, případně se pustíte i do rekonstrukce. Budete mít také více času na své blízké, často se v myšlenkách vrátíte do minulosti. Přijde vhodná chvíle vyříkat si s partnerem všechno, co vás v poslední době rozdělovalo. Nebojte se vzít iniciativu do svých rukou.

Vodnář

Vodnáři, v následujícím období se projeví vaše společenská stránka. Přijímejte ale i iniciujte setkání s přáteli, zajděte do kávu, víno nebo zajděte za kulturou. Budete mít také tendence realizovat se v oblasti psaní, vytváření obsahu na sociálních sítích nebo podcastů. Budete hledat způsoby, jak se s lidmi podělit o své nápady. Zvýšenou pozornost ale věnujte svému zdraví, hlídejte si svoji imunitu.

Ryby

Je tu velká příležitost cestovat. Nemusí to být zrovna na druhý konec světa, ale dost možná se vydáte na výlety po svém okolí. Cesta může mít i pracovní charakter a bude to každopádně přínosná záležitost. Těšit se můžete na nové pracovní příležitosti, zejména jste-li na volné noze. Práci budete muset sladit s rodinným životem. Máte-li menší děti, bude to výzva. Nebojte se ale říci si o pomoc.  

Zdroj článku

Související články

Dům
 Luxusní zahradní dům s bazénem v srdci přírodní rezervace

Luxusní zahradní dům s bazénem v srdci přírodní rezervace

Byt
Nábytek z řetězce a proměna za minimální rozpočet: Proč tento malý pražský byt s jelenem přitahuje stovky hostů

Nábytek z řetězce a proměna za minimální rozpočet: Proč tento malý pražský byt s jelenem přitahuje stovky hostů

Dobrý nápad
Praskají vám vajíčka při vaření nebo se špatně loupou? Zkuste tyto triky

Praskají vám vajíčka při vaření nebo se špatně loupou? Zkuste tyto triky

Dům
Dům, který se podobá ikonickému telefonu s jablkem, najdeme ve Zlíně a rozhodně stojí za pozornost

Dům, který se podobá ikonickému telefonu s jablkem, najdeme ve Zlíně a rozhodně stojí za pozornost