Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Kosmetické novinky, které vám tento měsíc udělají radost

Info ikona
Kosmetika

Chcete si udělat materiální radost? Beauty guru Linda Eiseltová pro vás vybrala nejnovější kosmetické lahůdky, které stojí za vyzkoušení.

Linda Eiseltová | 13. 05. 2021

Nové kosmetické produkty se na nás hrnou téměř každý den ze všech stran. Vyznat se v tom nepřeberném množství bývá často složitější, než vyplnit březnové daňové přiznání, a to i pro člověka, jako jsem já. Společně se znovuotevřenými prodejnami se spousta z nás nejspíš vydá uspokojit své materiální touhy a udělat si alespoň malou radost po čtyřech měsících strávených výhradně doma. A jelikož řada z vás ráda zabrousí i pro nějaké beauty kousky, vybrala jsem pro vás novinky, které by neměly uniknout vaší pozornosti. 

Mohlo by se vám líbit

Fenty Beauty Bright Fix Eye Brightener

Rihanna nás letos zatím nenechává vydechnout, a tak po úspěšném uvedení tónovacího krému Eaze Drop nyní přichází s hydratačním a rozjasňujícím korektorem Bright Fix. Asi tuší, že ho budeme při návratu do reality potřebovat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Westman Atelier Liquid Lip Balm

Znáte značku Westman Atelier? Pokud ne, určitě zbystřete! Jedná se o luxusní značku clean beauty, za níž stojí americká make-up artistka Gucci Westman, která v sobě snoubí ty nejčistší ingredience a prémiovou kvalitu i vzhled produktů. Nejnovějším přírůstkem do jejich sortimentu je tekutý balzám na rty Squeaky Clean, který díky přírodním pigmentům dodá rtům jemné zbarvení a krásný lesk.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Honest Beauty konečně u nás

V tomto případě se nejedná tak úplně o uvedení nového produktu, nýbrž o uvedení nové značky na náš trh. Honest Beauty (značka clean beauty, jež založila herečka Jessica Alba) se minulý měsíc konečně dostala i k nám a jejich produkty vás zaručeně nezklamou. Mým osobním tipem je řasenka a primer v jednom Extreme Length.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

NARS Euphoria Palette

Na závěr jedna novinka, která sice vyšla již před několika týdny, nicméně by ani tak neměla uniknout vaší pozornosti. Jestli existuje jedna paletka, která pro mě ztělesňuje letošní jaro a léto, je to rozhodně Euphoria od značky NARS. Najdete v ní celkem osm očních stínů (v několika různých finiších) a tři rozjasňovače - tedy vše, co potřebujete na vytvoření projasněného jarního a letního líčení. Za mě absolutní MUST HAVE.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit