Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Venkov a styl

První letošní Venkov & styl právě vychází

Máte šikovné ruce, těšíte se na jaro, ale to je zatím v nedohlednu? Pak je první letošní vydání Venkova & stylu, které právě najdete na stáncích jako stvořené pro vás.

Promotion
Eva Všetíčková | 15. 02. 2019

Připravili jsme ho však nejen pro vás jako jakéhosi tvořivého průvodce celým rokem – od vytvoření zahrady podle permakulturních principů, přes jednoduché krášlení vaší domácnosti až po dárky pro kamarádku v podobě voňavých mýdel. Na své si tu přijdou i ti, kteří mají tento časopis rádi a na jeho nové vydání se pokaždé těší. 

Kromě obvyklých rubrik tu najdete také návod jak zabavit vaše děti, vyrobit pro psího kamaráda pohodlný pelíšek či  vodítko nebo jak probudit k novému životu stará okna. Dozvíte se tu také, na co jsou vhodné různé typy dřeva nebo kde najdete a co se můžete naučit v rozličných kreativních dílnách. 

Navštívíte s námi zatím posledního ze slavného houslařského rodu Špidlenů i šikovnou rodinu Závorkových, kteří si vybudovali útulný byt ze staré půdy.

Inspiraci tu načerpáte taky pro vaše vaření. Stačí nalistovat stránky, na nichž najdete návod, jak si vyrobit domácí tvaroh a z něj pak něco dobrého nebo ty, na kterých jsme pro vás vybrali pár zajímavých receptů z rodinné kuchařky na francouzském venkově.

A kdoví, kam se letos vydáte na dovolenou až si přečtete reportáž z našeho výletu za polární kruh?  

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion