Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nové vánoční filmy, které stojí za zhlédnutí

K předvánočnímu času neodmyslitelně patří snímky jako Láska nebeská, Sám doma nebo Prázdniny. Pokud ale nechcete usnout na filmových vavřínech, pak svůj filmový repertoár rozšiřte o nové vánoční snímky a seriály, které se v současné době těší velké oblibě.

Zatímco v říjnu jsme hledali výmluvy, proč si pustit Lásku nebeskou, druhý prosincový týden si o vánoční film přímo říká. V letošním roce máte na výběr hned z několika povedených novinek, které vás pohladí po duši, a navíc do vašeho domova přinesou vánoční atmosféru. S Emmou Roberts se můžete vydat na speciální rande, Dash a Lily vás provedou vánočním New Yorkem a s Emilií Clarke si budete pobrukovat písničku Last Christmas. Ještě stále váháte?

SVÁTEČNÍ RANDE

Vánoční svátky jsou nejen obdobím klidu a míru, ale také časem rodinných setkání. A právě rodinné dýchánky se obzvláště pro nezadané jedince mohou proměnit v hotové peklo. Své o tom ví i Sloane (Emma Roberts), která stále nemá přítele, zato má početnou rodinu plnou čerstvě zasnoubených či zamilovaných párů. Jak tuto nepříjemnou situaci vyřešit? Sloane se rozhodne, že v následujícím roce stráví všechny svátky od sv. Valentýna, Dnu matek až po Den díkůvzdání v mužském objetí. Žádné intimnosti, žádné návrhy ani polibky. Pouze pánský doprovod, díky kterému se Sloane nebude během svátečních dnů cítit sama.

Mohlo by se vám líbit

5 vánočních filmů, které vás dostanou do sváteční nálady

marianne.cz

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Patříte k milovníkům českých a slovenských filmů? Pak by vám neměl uniknout slovenský snímek Šťastná nový rok, který se odehrává v zasněžených Vysokých tatrách. Na tomto místě se totiž sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zase životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Nečekejte od filmu Šťastný nový rok děj plný překvapivých zápletek, spíše se těšte na snímek, díky kterému alespoň na malý moment zapomenete na všední starosti.

LAST CHRISTMAS

Vánoční Londýn, geniální Emilia Clarke a legendární píseň od George Michaela. Tvůrci filmu jednoduše vsadili na to nejlepší, co měli, a výsledkem je romantický snímek Last Christmas! Hlavní hrdinkou je Kate (Emilia Clarke), která se doslova patlá ve svém životě. Pracuje v obchodu s vánočními dekoracemi, holduje alkoholu, nerozumí si s rodinou a příliš si neváží toho, že vloni přežila náročnou operaci srdce. Vše se změní v momentě, kdy potká Toma (Henry Golding), záhadného muže, který jí změní život o 180 stupňů. Pokud toužíte po romantické komedii, u které se zasmějete, dojmete, a především se skvěle naladíte na Vánoce, tak je Last Christmas přímo pro vás.

SNĚŽÍ, SNĚŽÍ

Máte doma puberťáka? Pak si s ním pusťte film Sněží, sněží, který vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy od autora bestsellerů Johna Greena. Připravte se na několik párů a několik láskyplných příběhů, které jsou vzájemně propletené. I když je snímek určen především pro teenagery a young adult publikum, bez sebevětšího problému ho zvládnete zhlédnout také. Vždyť z romantických komedií člověk nikdy nevyroste.

DASH A LILY

Co je lepšího než vánoční film? No přece vánoční seriál? Seznamte se s Dashem a Lily, dvěma mladými lidmi, kteří žijí v New Yorku. A protože se Dash ani Lily nebojí výzev, předávají si červený zápisník plný úkolů a vzkazů. Jakmile se navíc Lily dozví, že Dash nenávidí Vánoce, přitvrdí ve svých výzvách a pokusí se, aby Dash konečně objevil ducha Vánoc. Podaří se jí to?

Mohlo by se vám líbit

8 vánočních písniček, díky kterým budete mít krásný Štědrý den

marianne.cz

Související články

Zábava
Nejkrásnější cyklotrasy v Česku: Přinášíme tipy na 3 pohodové, které jsou vhodné pro celou rodinu

Nejkrásnější cyklotrasy v Česku: Přinášíme tipy na 3 pohodové, které jsou vhodné pro celou rodinu

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Zábava
Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl