Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Ochutnejte svobodu: nová generace letního osvěžení je tady

Info ikona
paddleboarding s radlerem

Slunečné dny, rande venku, pikniky s přáteli a čas dovolených je tady a to přímo vybízí k osvěžení rovnou v několika podobách. Kromě toho, že můžete skočit do nejbližšího bazénu, by to chtělo i osvěžení zevnitř.

Promotion | 6. 06. 2023

Hořkosladká chuť

V posledních letech se staly čím dál víc populárnější radlery. Tahle báječná kombinace piva a svěžích citrusových šťáv symbolizuje pohodu a relax, ať už jste na výletě, grilovačce nebo se válíte na pláži. Navíc tento nápoj chutná i těm, kteří si na typickou hořkou chuť klasického piva příliš nepotrpí. Všeobecně ale popíjení ochucených nápojů většinou není nic zdravého. Když si dáte tento lahodný nápoj jen občas, asi vás žádné výčitky trápit nemusí, ale co když se zrovna snažíte shodit pár kil nebo vám zkrátka záleží, co svému tělu dopřáváte? Číst složení se opravdu vyplatí. Jak jistě víte, ve většině alkoholických i nealkoholických nápojích najdete bohužel i spoustu „zbytečného“ cukru, který stojí nejen za kily navíc, ale také za zdravotními problémy.

Info ikona
Radler

Kalorická bomba?

Pokud se snažíte zhubnout a nikdy jste si nepočítali svůj kalorický příjem, možná byste byli překvapeni, jak moc se právě díky popíjení různých nápojů, může váš celkový počet přijatých kalorií zvýšit. Proto se vyplatí pít v ideálním případě vodu – a když si to chcete občas užít, třeba s chutí piva, sáhněte po nějaké zdravější alternativě. Bude vás bavit. Co třeba zkusit jeden z dlouhodobě nejoblíbenějších slovenských pivovarů – Zlatý Bažant? Ten reaguje na rostoucí poptávku a na léto přináší radlery bez kompromisů. Nyní si můžete vychutnat nealkoholické pivo s příjemnou příchutí citronu nebo osvěžujícího grapefruitu.

Super pivo ze Slovenska

Zlatý Bažant, největší slovenský pivovar s dlouhou tradicí, rozšiřuje své portfolio o nové radlery, které vás určitě osloví, pokud hledáte zdravější verzi těchto oblíbených nápojů. Nové radlery Zlatý Bažant 0,0 % neobsahují žádný alkohol a sladkost v tomto případě zařizují obsažené ovocné přírodní šťávy. Pokud tedy budete v českých obchodech hledat radler s co nejnižším obsahem cukru, sáhněte po Zlatém Bažantovi.

Ani vy nejste z cukru!

Radlery Zlatý Bažant 0,0 % jsou ideální pro všechny, kteří se chtějí osvěžit a zároveň si užít život na plno. Citronový radler vás okamžitě nabudí svou intenzivní chutí čerstvého citronu, zatímco radler s příchutí grapefruitu láká kombinací svěžesti s mírnou hořkostí tohoto ovoce. A to vše bez přidaného cukru! Věříme, že vás naše nové radlery ochucené přírodními šťávami bez přidaného cukru osloví svou vynikající chutí a kvalitou. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají osvěžující nealkoholický drink bez kompromisů. Ochutnejte radlery Zlatý Bažant a ukažte, že ani vy nejste ‚z cukru‘,“ dodává brand manažerka značky Zlatý Bažant Alice Divišová. 


 

Měření