Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Zeměpisný kvíz: Znáte vlajky evropských států? Otestujte se

Info ikona
vlajky

Dávali jste během hodin zeměpisu pozor? Odpověď zjistíte po vyplnění našeho zeměpisného kvízu, který se zaměřuje na vlajky evropských států.

Všichni víme, jak vypadá vlajka Německa, Slovenska nebo třeba Velké Británie. Dokážeme ale s jistotou určit, jakou vlajku má Monako nebo Island? A jak jsme na tom s poznáváním vlajek skandinávských států? I když by se mohlo zdát, že evropské vlajky máme v malíku, jistě existují „chytáky“, na které si musíme dát pozor. Vyzkoušejte si proto náš zeměpisný kvíz, který se protentokrát zaměřuje právě na vlajky evropských států.

Na zeměpisné vlně

Pokud patříte k milovníkům zeměpisu, rozhodně se podívejte na další zajímavé kvízy, které jsme v minulosti připravili. Už teď nás zajímá, jak dobře se orientujete nejen v hlavních evropských městech, ale také v hlavních městech států světa. Propršené odpoledne si můžete zkrátit také kvízem zaměřeným na největší české přehrady nebo na ikonické stavby Česka, které by měl znát každý. Připravte si tedy svůj oblíbený horký nápoj, sladkou svačinu a šedé buňky mozkové. Odpoledne plné kvízů právě začíná!

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku