březen 1969
John a Yoko při jejich sedmidenním "Bed-In for Peace" protestu v prezidentském apartmá v hotelu Hilton v Amsterdamu. Tímto protestem chtěli dát najevo nesouhlas s válkou a násilím ve světě.
březen 1969
John a Yoko věděli, že se o ně po jejich svatbě začne ohromně zajímat tisk, proto se rozhodli toho využít k propagaci úsilí o světový mír. Strávili týden (od 25. do 31. března) v prezidentském apartmá číslo 702 v hotelu Hilton v Amsterdamu a mezi devátou ranní a devátou večerní k nim každý den mohli chodit novináři.
1968
John a Yoko s náručí plnou balónků na zahájení výstavy "You Are Here" v Robert Fraser Gallery v Londýně. Celý název výstavy zněl You Are Here (To Yoko from John Lennon, With Love).
únor 1970
John a Yoko si ostříhali své dlouhé vlasy, aby je mohli vydražit na aukci v Londýně. Výtěžek z aukce šel na organizaci Britain’s Black Power.
1968
Yoko, John a Johnův syn Julian (jeho matka byla Cynthia Lennon) na natáčení show The Rolling Stones Rock and Roll Circus. Vystoupili zde také Jethro Tull, The Who, Taj Mahal, Marianne Faithfull nebo Eric Clapton.
září 1971
John a Yoko v pořadu The Dick Cavett Show
1968
John, Yoko a její dcera Kyoko Chan Cox (její otec je Anthony Cox)
1972
John a Yoko na večeři v Německu
prosinec 1968
březen 1969
John a Yoko ukazují svůj oddací list krátce po svatbě na Gibraltaru. Fotka je pořízená před odletem na svatební cestu do Paříže.
Prohlédněte si další galerie
- Vánoce 2025 v domě snů. Tomáš vytváří ve svém domově nejkrásnější výzdobu široko daleko
- Kolekce Domovina ze sklárny Koulier: Když vánoční ozdoby vypráví příběh českého domova
- Inspirace na vánoční stůl 2025 ve stylu Holiday Harmony. Užijte si návrat k jednoduché, ale nádherné vánoční tradici
- Z ruin k místu, kde vsadili na poctivé materiály a rodinný příběh: Dům s kavárnou oživuje malé město na Vysočině
- Kategorie Životní styl
79 Kč
79 Kč
84 Kč