Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Nejdražší svatby známých osobností

Info ikona
Svatba

Kdo si zaplatil vzdušný prostor nad veselkou? A který pár usedl na pozlacený trůn? Vypadá to, že některé celebrity si ze svatebního rozpočtu vrásky nedělají.

Pamatujete si, jak jsme psali o trendu mikro svateb? Tak v tomto článku čekejte pravý opak! Pojďme se společně podívat na opulentní svatby známých osobností, které se nebály otevřít "šrajtofli".

Lady a Trump

V roce 2005 by pravděpodobně nikoho nenapadlo, že ostře sledovaná svatba miliardáře Donalda Trumpa a jeho snoubenky Melanie je slabým odvarem toho, co Ameriku čeká za deset let. A tak se veřejnost podivila "pouze" nad účtem této doslova královské svatby, který dosahoval podobné částky jako tomu bylo u Brada a Jennifer. Není divu, vždyť jenom dort s chutí likéru Grand Marnier a 3 000 cukrovými růžemi stál v přepočtu přes milion korun. 

Třetí manželka Donalda Trumpa oblékla šaty Dior, jejichž výroba trvala 550 hodin. I přes to v nich Melanie nestrávila celý svatební den a na večerní párty dala přednost róbě od módní návrhářky Very Wang

Nejdražší svatby známých osobností

Indická svatba ve velkém 

Tři tradiční indické obřady, jeden křesťanský obřad. Ne, to není název nového bollywoodského filmu, nýbrž scénář svatby herečky Priyanky Chopry a zpěváka Nicka Jonase. Odhaduje se, že pouhé svatební přípravy vyšly v přepočtu na neuvěřitelných 1,5 milionů korun. Stejnou sumu navíc Priyanka a Nick zaplatili i za samotné místo obřadu. Sečteno podtrženo tato svatba stála zhruba 15 milionů korun.

Zdroj: insider.com

Info ikona
Svatba
Mohlo by se vám líbit