Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Nové privátní značky, na jejichž dobrotách si pochutnáte, aniž byste si zruinovali rozpočet

Info ikona
Nejlepší dobroty na Rohliku

Chcete mít na talíři kvalitní potraviny, ale jejich cena vám to občas nedovolí? To už je minulost. Náš největší online supermarket Rohlik.cz totiž zavádí a rozšiřuje nabídku svých privátních značek.

Promotion | 9. 11. 2021

Podukty privátních značek Rohlíku se vyznačují kvalitou zpracování, trvale výhodnými cenami a ještě lepším složením. K úspěšné řadě mléčných produktů Miil se nyní připojily další dvě novinky za skvělou cenu – uzenářské výrobky Dacello.

Info ikona
Dacello značka uzenářských dobrot na Rohlik.cz


Skladbu výběrové kvality za přijatelnou cenu, ve které najdete také farmářské masné produkty MASO! nebo rybí zboží Fjoru, rozšiřuje další nová značka lahůdek Pappudio. A stejně tak čerstvě upečené řemeslné pečivo podle vlastních receptur.

Info ikona
Pečivo Mill na Rohlíku

Každý produkt na světě nějakým způsobem zatěžuje životní prostředí vyprodukovanou uhlíkovou stopou, proto Rohlík u značky Miil naplánoval opatření, kterými dopad minimalizuje a zbylou uhlíkovou stopu neutralizuje výsadbou stromů. Takže z nakoupených mléčných produktů nebude mít radost jenom vaše peněženka, ale i planeta. V udržitelnosti Rohlíku napomáhá mimo jiné také zavedení recyklovatelných vratných tašek.

Info ikona
Značka Mill na Rohliku