Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Více času s těmi, na kterých vám záleží

Info ikona
Rohlík

Narozením dítěte se nám obvykle změní celý život. Pro ty, které milujeme, totiž chceme jen to nejlepší. Třeba v podobě kvalitních, čerstvých a zdravých potravin.

Promotion | 28. 02. 2022

Pokud máte děti, jistě nám dáte za pravdu, že čas strávený s nimi je jednou z nejhodnotnějších veličin. Můžete-li tedy obstarat nákup z domova namísto zdlouhavého bloudě obchodem a nechat si ho dovézt ke dveřím, je to k nezaplacení. A to, že se jedná o potraviny kvalitní a čerstvé, je třešinkou na dortu. Své o tom ví i Lucie Pilařová. „Po naroze dcery Lily jsem ještě víc začala řešit kvalitu surovin. Nákup na on-line supermarketu Rohlík pro nás byl jasnou volbou a bez nadsázky to bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme udělali. Najdete tu spoustu potravin v bio kvalitě i produktů pro miminka,“ popisuje výhody nákupu na Rohlik.cz maminka, která se před nástupem na mateřskou věnovala marketingu, kam se v blízké budoucnosti i vrací. V supermarketu Rohlík je každopádně členem klubu Rohlíček a nyní si užívá i členst Rohlík Premium.

Tohle jí na Rohlíku vyhovuje

Nejvíc si Lucie pochvaluje výběr značky Alnatura, ale i rohlíkovská mléčná řada Miil nebo uzeniny Dacello. Živě v paměti i první objednávku. Sháněla speciální plenky, nechtěla na však čekat několik dní a Rohlík je doručil ještě ten den.  Pro Lucii je důležitá také výrazná úspora času. „Na Rohlíku je e jednoduché, nepotřebujete žádné speciální dovednosti a za devadesát minut máte nákup doma. Nemusím oblékat sebe, dceru, sedat do auta a vyrážet do obchodu,“ vysvětluje Lucie. Na Rohlíku nakupuje nejčastěji vody, které nemusí díky donášce tahat do schodů, čerstvé ovoce a zeleninu i produkty od českých farmářů.

Info ikona
Rohlík

Výhody Klubu Rohček

Program je určen nastávajícím rodičům a rodičům dětí do 12 let a přináší celou řadu výhod. Od neděle do čtvrtka mezi 10–16 hod. máte dopravu zdarma. Jako člen klubu také získáte každý měsíc více než 60 zlevněných produktů napříč kategoriemi, takže můžete vybírat podle svých potřeb.