Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jediné šaty, které potřebujete na vánoční večírek i silvestrovskou párty

Info ikona
Černé šaty

Nahlédla jste do skříně a zjistila, že nevíte, co obléknout na vánoční veselí? Trn z paty vám vytrhne jeden jediný módní kousek, který si zamilovala princezna Diana i zpěvačka Adele. Ano, tušíte správně! Jde o černé šaty s odhalenými rameny.

Také vám přijde, že nad módními kreacemi zbytečně přemýšlíme? Hledáme zajímavé kombinace, nevšední střihy a snažíme se vypadat jako skandinávské influencerky? Přitom zapomínáme na staré dobré pravidlo, které říká, že jednoduchost je klíčem ke stylovému outfitu. Důkazem jsou i černé šaty s odhalenými rameny, které proslavila princezna Diana.

Šaty pomsty! Tak se přezdívá malým černým šatům, které Lady Di oblékla v červnu roku 1994 na galavečer módního magazínu Vanity Fair. Kdyby šaty mohly mluvit, pravděpodobně by řekly: „Byly jsme stvořeny proto, abychom podtrhly šarm princezny Diany, a zároveň ukázaly sílu, kterou v sobě Lady Di ukrývá po rozchodu s princem Charlesem.“ Jenže šaty mluvit neumí, a tak můžeme jenom hádat, zda si je princezna Diana doopravdy oblékla jako „pomstu“ nevěrnému ex manželovi, nebo „jenom“ proto, že šlo o úchvatný kousek z dílny řecké návrhářky Christiny Stambolian.

Ať tak či onak, šaty s odhalenými rameny jsou ideálním kouskem pro všechny, kteří hledají nadčasový a stylový outfit. Nedávno je oblékla také zpěvačka Adele, a to během události An Audience With Adele. V tomto případě dala Adele přednost dlouhým šatům s odhalenými rameny z dílny Louis Vuitton, ve kterých vypadala bez přehnání jako bohyně.

Pokud tedy stále přemýšlíte o ideálních šatech na vánoční večírek i silvestrovské mecheche, můžete se inspirovat u těchto dam. Věřte, že šaty s odhalenými rameny vám budou skvěle sloužit i v následujících letech. Troufáme si totiž říct, že jsou nesmrtelné!

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit