Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Marianne Bydlení je na stáncích!

Nenechte si ujít nové číslo Marianne Bydlení, které potěší vaše oči, pohladí vaši duši a udělá radost i vaší peněžence! Jako každý rok i tentokrát pro vás máme exkluzivní nabídku slevových kuponů, díky nimž mohou čtenáři Marianne Bydlení nakupovat při lednových slevách ještě výhodněji než ostatní.

Redakce Marianne | 9. 01. 2014


Únorové číslo je tradičně věnované Valentýnu, takže se můžete těšit na zajímavé tipy na drobné dárky i snadné dekorace, ale kromě toho pro vás máme na toto téma připravený i rozhovor se sexkoučkou. Je opravdu užitečný!

Naše interiérová designérka Saša Dýcková připravila proměnu kuchyně, která byla v bytě dosud přehlíženou popelkou, a Janka Murínová se vyřádila na pokoji pro dva tříleté kluky. Inspirovat vás určitě bude i náš průzkum trhu – tentokrát jsme se dopodrobna věnovali porcelánovému nádobí. Těšíme se, že se dozvíte spoustu nových informací, porcelán je totiž vlastně fenomén!

Pro ty, kdo potřebují v novém roce nabrat energii a sílu, jsme ještě připravili praktický manuál na téma odšťavňovače. Vaše každodenní dávka vitaminů je na dosah. :)

Užijte si nové Marianne Bydlení a nezapomeňte, na Facebooku můžete stále hlasovat v soutěži o nejlepší proměnu za uplynulých deset let našeho časopisu.

Marianne Bydlení je v prodeji od 9. ledna.