Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne bydlení

Nahlédněte do luxusního domu Emily Blunt

Film Ďábel nosí Pradu jí slušně nastartoval kariéru, a tak si po pár letech ve filmovém průmyslu mohla dovolit luxusní dům v New Yorku. Nyní ho prodala za 6,6 milionů dolarů. A my díky inzerátu na stránkách realitní kanceláře můžeme do stylově zařízeného interiéru nahlédnout.

Dva roky trvalo, než herečka se svým manželem Johnem Krasinkim dům zrenovovali a vybavili podle svých představ. Nyní se s ním loučí a stěhují se pryč z Brooklynu. Nemovitost, která se nachází v historické čtvrti města, se prodala za 6,562 milionů dolarů. Je zde sedm ložnic, tři koupelny, pokoj pro hosty, rozlehlá terasa, salonek a dokonce i prádelna.

A důvod prodeje? Neměli moc času, aby si to zde dostatečně užili. Emily Blunt se svými dvěma dcerami tráví většinu času v Los Angeles, kde mají lepší podmínky pro své aktivity. John Krasinki uvedl, že dům je krásný a zaslouží si majitele, kteří v něm budou spát každou noc.

Fotky jednotlivých pokojů najdete v galerii. Upozorňujeme, že po jejich shlédnutí se tam budete chtít ihned nastěhovat. Nás trochu odrazuje ta cena...