Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne bydlení

Nové Marianne Bydlení je na stáncích!

Červnové číslo je plné novinek, trendů z veletrhu v Miláně, krásných proměn a jako bonus přinášíme slevové kupony, které uplatníte v rámci Open Door Festivalu!

Redakce Marianne | 7. 05. 2014

Nové vydání časopisu Marianne Bydlení je právě v prodeji a s ním i pozvánka do našich bytů a domů. Vrátili jste se o pár slov zpět, abyste se ujistili, že jste četli správně? Ano, je to tak! Celý rok slavíme 10. výročí a to si žádá speciální akce pro vás. V redakci jsme usoudili, že je správný čas na to, uspořádat poprvé v ČR Open Door Festival, tedy Festival otevřených dveří, který je tolik populární ve světě. Naši kolegové, jejichž byty znáte z našich proměn, už se na vás těší! Stačí si vybrat, který byt se vám líbí nejvíc, a napsat mailem rezervaci návštěvy. Celá akce proběhne předposlední květnový víkend, takže si ji nenechte ujít! Zažijete něco nevšedního a načerpáte spoustu inspirace! Kromě toho jsme pro vás společně s našimi partnery připravili slevové kupony na nejrůznější zážitky, nákupy i kulturní události.  

A co nalistujete v červnovém čísle? Tak předně spoustu zajímavých novinek, kterým kralují květinové vzory a živé energické barvy. Také vám přinášíme žhavé trendy z veletrhu designového nábytku v Miláně, které vás prostě dostanou! Jako další představíme nádherné stavení zařízené ve stylu moderního baroka, které kdysi bývalo stodolou.

Naše designérky Janka Murínová a Saša Dýcková se pustily před časem do proměny koupelny a obýváku spojeného s kuchyní. Jaký je výsledek? Dechberoucí!

V rubrice Průzkum trhu jsme se zaměřili na novinky v oblasti zahradního nábytku a doplňků. Jak by se vám líbila třeba lavice z akátového dřeva, venkovní koberec, režisérské židličky, solární světlo z barevného skla nebo nafukovací křeslo? Každý z těchto kousků udělá z vaší zahrady stylové místo k odpočinku.

Jste dobře zajištěni proti zlodějům? Možná ne dostatečně! Přinášíme tipy, jak nejlépe zabezpečit byt.