Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Princezna Eugenie má syna! Na sociálních sítích sdílela dojemnou fotografii

Info ikona
Princezna Eugenie

U královského dvora je opět veselo. Princezna Eugenie, vnučka královny Alžběty II., včera porodila syna. Buckinghamský palác následně oznámil, že Eugenie je v pořádku a miminko se má čile k světu.

Dobrých zpráv není nikdy dost. O jednu takovou radostnou novinku se postarala princezna Eugenie, která v úterý 9. února porodila v londýnské nemocnici svého prvního potomka. U porodu nechyběl ani její manžel Jack Brooksbank, za kterého se princezna provdala v roce 2018.

Oficiální prohlášení Buckinghamského paláce také uvedlo, že Eugenia porodila chlapce, jehož porodní váha byla 3656 g. „Královna, vévoda z Edinburghu, vévoda z Yorku, vévodkyně z Yorku Sarah a manželé Brooksbankovi byli informováni a zpráva je potěšila,“ zaznělo v oficiálním prohlášení Buckinghamského paláce.

Dcera prince Andrewa a vévodkyně z Yorku Sarah několik hodin po porodu zveřejnila na svém Instagramu fotografii, na které se s manželem dotýkají malé dětské ručičky. Dojemná fotografie si vyžádala už přes půl milionu „lajků“ a necelých 17 tisíc komentářů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit