Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Trendy, úspěšné a charismatické. Inspirujte se stylem Pernille Teisbaek, Leonie Hanne a Emili Sindlev

Info ikona
Pernille Teisbaek

Spojují je statisíce sledujících, osobitý styl, cit pro detail a pravidelné pozvánky na fashion weeky ve světových metropolích. O kom je řeč? Rozhodli jsme se vám představit dvě dánské a jednu německou influencerku, kolem kterých se aktuálně točí módní svět nejen na Instagramu.

Eliška Vrbová | 10. 03. 2021

Mistryně vrstvení a minimalistických outfitů, autorka knihy Dress Scandinavian a také matka tří synů, to je dánská influencerka Pernille Teisbaek. Na Instagramu její profil plný módy a světlého interiéru s mramorovými detaily sleduje milion lidí. Pernille si potrpí na funkční základy šatníku v béžové, černé, bílé či šedé, ale nebojí se obléct ani zářivě zelený outfit nebo romantické žluté šaty. Na průřez jejím osobitým skandinávským stylem se můžete podívat v následující galerii.

Pernille Teisbaek

Dvaatřicetiletá Němka Leonie Hanne má na Instagramu přes tři miliony sledujících a svým stylem oblékání nepřestává inspirovat ani v době pandemie. V ulicích Hamburku i ve svém bytě fotí i natáčí outfity nejrůznějších barev i stylů a její série videí „co bych si oblékla na přehlídku“ nás opravdu bavila. Pro outfity Leonie jsou typické zářivě barevné kabelky luxusních značek, oversized saka v kombinaci s crop topy, výrazné šperky a také nepřehlédnutelné sluneční brýle.

Leonie Hanne

Barevné outfity za každé situace a nepřehlédnutelné vlnité vlasy, to je Emili Sindlev. Půl milionu sledujících tato inspirativní Dánka zásobuje zářivě barevnými looky, střípky ze zařizování interiéru, ale i zákulisím dánské verze pořadu StarDance, které se zúčastnila vloni na podzim. Pokud je někdo mistryní „colour-blockingu“, pak je to rozhodně Emili, která dokáže skutečně zkombinovat nezkombinovatelné. Outfity složené ze žluté sukně, fialového topu a červené kabelky nebo spojení kostkovaného a květinového vzoru nejsou u této dánské influencerky žádnou výjimkou. Jejím stylem se můžete nyní inspirovat i vy.

Emili Sindlev
Mohlo by se vám líbit