Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak si užít léto na jedničku? Vsaďte na šikovné pomocníky

Info ikona
Léto

Ať už se vaše léto ponese v duchu zahraniční dovolené, chataření nebo objevování krás České republiky, rozhodně byste u sebe měli mít malé pomocníky, díky kterým bude vaše letní dobrodružství bez jediné chybičky.

Promotion | 10. 06. 2021

Ochrana proti pigmentovým skvrnám

Trápí vás pigmentové skvrny? Pak je nejvyšší čas sáhnout po dermokosmetice ACM, která vám přinese maximální péči. Ideálním produktem na léto je Dépiwhite.M s SPF 50+, který vaši pokožku ochrání proti slunečnímu záření a díky svému patentovanému složení a účinným látkám zabrání tvorbě pigmentových skvrn.

Cena 499 Kč

K dostání na e-shopu Dr.Max.cz, www.drmax.cz

Info ikona
ACM

Zpacifikujte tropické počasí

Známe to všichni. Jakmile ručička teploměru atakuje magických 30 stupňů ve stínu, naše pleť začíná protestovat. Naštěstí existuje ionizační sprej Reclar Ion Mist 24h, který je skvělým společníkem do horkého počasí. Vaši pleť hydratuje, osvěží, a především ochrání před vnějšími vlivy. Zároveň ji čistí UV světlem, ionizuje a zesiluje účinky krémů.

Cena 1399 Kč

K dostání na www.reclar.cz 

Info ikona
Reclarion

Čas na dvojdílné plavky

D-LAB pro spalování tuků je nutrikosmetický výkonný set pro spalování tuků. Přispívá ke snižování tělesné hmotnosti, zlepšuje trávení a stimuluje trávicí systém pro vyšší kalorický výdej.

Cena 2068 Kč

K dostání na www.infokrasa.cz 

Info ikona
D-LAB

Vyhněte se zubní pohotovosti

Zmrzliny, dezerty i sladké nápoje. Během léta si dopřáváme jednu dobrotu za druhou, a tak je důležité nezapomínat na své zuby. Elmex® Gelée dentální gel (25 g) je léčivý přípravek k použití v dutině ústní. Je určen pro prevenci zubního kazu, léčbu počínajícího zubního kazu a ošetření citlivých zubů. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

K dostání na www.elmex.cz

Info ikona
Elmex

Řekněte sbohem celulitidě

Boj s celulitidou je náročný, ale rozhodně není předem prohraný. Stačí, když na celulitidu vytasíte účinné zbraně, například v podobě domácí komplexní kúry GUAM. Balení obsahuje krém s mořskou řasou a bahenní zábal, který se vyrábí podle originální receptury s 21% obsahem mořských řas GUAM a využívá výhod vzdáleného infračerveného záření (FIR). To díky svému tepelnému efektu podporuje kožní mikrocirkulaci.

Cena 2500 Kč

K dostání na www.deadiacosmetics.cz

Info ikona
Guam

Oslňte krásnými vlasy, nehty i pletí

Zdravé vlasy, pevné nehty a dokonalá pleť? To není sen, ale realita, kterou můžete zažít díky Merz Spezial Dražé. Vědecky vyvinutý doplněk stravy obsahuje vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů a dalších živin, za kterou vám poděkují vaše vlasy, nehty i pleť.

www.merz-spezial.cz

Cena 295 Kč

K dostání v každé dobré lékárně. 

Info ikona
Merz