Přejít k hlavnímu obsahu
Inspirace

DIY: 15 přírodních velikonočních dekorací, které zvládnete za 15 minut

Všude venku to kvete, stačí se jen projít po louce nebo zaběhnout na zahradu a máte ten nejhezčí dekorační materiál na jarní stůl. A rovnou i využijete skleněné lahvičky, které si schováváte s tím, že do nich jednou něco zavaříte! :-) Foto: Mikegarten.com 

Pokud se vám moc líbí krásně jarně nazdobené stoly, dveře nebo parapety, ale svádíte věčný boj s časem, je tenhle článek přesně pro vás. Velikonoční dekorace, které jsme pro vás vybrali, zvládnete bleskurychle, ale udělají spoustu parády. A co je na nich nejlepší? Začínají příjemnou procházkou v přírodě!

Anna Černotová | 17. 04. 2019

V redakci Marianne Bydlení máme Velikonoce obvykle o dva měsíce dřív, když se připravuje dubnové vydání časopisu a fotí se jarní dekor. Stejné je to i s Vánoci nebo třeba Valentýnem. A v době, kdy svátky jara nastanou, už připravujeme letní číslo.

Ale letos jsme si řekli, že se o ty skutečné Velikonoce nenecháme připravit!

Pokud žijete také v poklusu a na nějaké dekorování si většinou vzpomenete maximálně den dva dopředu (takže s pěstováním osení a výrobou kraslic už se nechytáte), nechte se inspirovat našimi tipy na rychlé, jednoduché a hlavně krásné velikonoční dekorace, které zvládnete sami za čtvrthodinku. Jak na ně? Nejdříve se jděte projít do lesa, na louku nebo k řece. Nejenom, že si tu vyčistíte hlavu, ale také nasbíráte dekorační materiál – berte všechno, co se vám bude líbit: březovou kůru a větvičky, mech, borůvčí, kočičky, kamínky nebo klacíky. Pak už stačí doma jen proklikat naši galerii a nechat se inspirovat. Tak hurá do toho!