Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Místo, kde inspiraci zažijete na vlastní kůži

Info ikona
showroom

Ukázat zákazníkům použití v interiérech, nechat je vyzkoušet nábytek na vlastní kůži, a především je inspirovat a poradit jim. To si dává za cíl showroom značky INNEX na pražských Vinohradech. Neodejdete z něj sice s novým kusem nábytku, zato si z posezení s designéry odnesete celou řadu nápadů na realizaci svého vysněného domova.

Promotion | 14. 11. 2023

Vzdušný prostor showroomu má 500 m2, na kterých najdete všechny typy sedacího nábytku, ale i celou řadu vzorníků od tapet po látky a koberce. Na první pohled zaujme rozložitý vysoký stůl. Právě u něj se místní designéři schází nejen se svými klienty, ale i se zákazníky, kteří do showroomu přichází čerpat inspiraci.

„Když k nám přijdou zákazníci, vždy se jich ujmeme. Často si přijdou jen vyzkoušet sedací soupravu nebo se podívat, jaké jejich typy nabízíme, a nakonec tu u kávy rozebíráme celý jejich interiér,“ říká Matěj Tomek, showroom manager a designer značky INNEX. „Navrhneme interiér podle toho, co se jim líbí, a pokud projekt schválí, zařídíme i jeho kompletní realizaci. Přijdou pak kompletně do hotového a samozřejmě od nás mají servis i do budoucna, třeba na čistění nábytku,“ dodává. 

Info ikona
showroom innex
Kromě nepřeberného množství nábytku najdete v novém showroomu i celou řadu nejrůznějších vzorníků látek, tapet a koberců. 

Inspiraci a vyznění jednotlivých kousků nábytku či tapet v prostoru mohou navíc zákazníci vidět v showroomu „naživo“. Místní designéři ho totiž rozdělili na menší zajímavá zákoutí, která následně vybavili podle svého vkusu a stylu. K vidění je tak nádech extravagance v koutu s výraznou tapetou s animálním vzorem a pohodlnou sedačkou a křeslem, nebo naopak prostor s čistými liniemi s péřovou pohovkou a tapetou se vzorem hedvábí, přírodními barvami a atypicky velkým zrcadlem.

Další ze zdí pak zdobí celá řada výrazných tapet z různých kolekcí, které spolu však ladí, jsou nadčasové a trendy. „Chceme zákazníkům ukázat, jak spolu jednotlivé kousky ladí. Že se například nemusí bát jednoho výraznějšího prvku, když je dobře vyvážen těmi ostatními. Nezapomínáme předvádět ani inovace, třeba chytré stínění, díky kterému se člověk daleko lépe vyspí. Máme tu i speciální světelné panely, na kterých zákazníci vidí, jak moc jednotlivé druhy stíní,“ říká designer. 

Info ikona
showroom Innex
Jedno ze zákoutí od designéra. Klienti najdou v showroomech i několik dalších, a mohou tak lépe nacítit, s kým chtějí na svém domově spolupracovat. 

Kromě interiérů poradí v showroomu i s vybavením na zahradu, terasu nebo balkon. K showroomu totiž patří rozlehlá terasa o ploše 100 m2, na které je celoročně umístěn venkovní nábytek. Zákazníci tak na vlastní oči vidí, jak vysokou životnost zdejší nabízené kousky mají. „Navíc si opět mohou vše vyzkoušet. Ať jde o jídelní stoly, na které se vejde vše z velkého grilování s přáteli a rodinou, nebo pohodlné sedačky a křesla, na kterých si užijete kávu na čerstvém vzduchu. Gril vám můžeme také ukázat v akci, máme jej totiž ve své venkovní kuchyni,“ uzavírá designér a vybízí k návštěvě showroomu. 

Inspirovat se můžete na Instagramu showroomu.

Info ikona
Innex showroom
Součástí showroomu je i velká venkovní terasa, plná inspirace pro život venku.
Měření