Přejít k hlavnímu obsahu
Dům

Nádherný venkovský dům v anglickém Somersetu

Info ikona
Nádherný venkovský dům v anglickém Somersetu

Panství bylo postaveno už v roce 1460 a v průběhu staletí se vzhled domu často domu. Co ale zůstalo je jedinečná atmosféra britského venkova.

Terezie Benoni | 1. 08. 2021

Dům, který údajně sloužil jako fara, byl postavený už během patnáctého století a najdeme ho v anglickém hrabství Somerset. V průběhu let byl původně malý domek několikrát přestavěn a rozšířen. Dnes se můžete ubytovat v luxusním sídle se sedmi ložnicemi a s kouzelnou dobovou atmosférou. Díky původním prvkům je interiér zcela autentický. Najdete zde původní tudorovský krb i dobové obrazy s církevními motivy. Kulisy pro tyto historické předměty vytváří tmavé dřevěné obklady a trámové stropy. O útulnou atmosféru se stará luxusní textil v hořčicově žluté a červené barvě.

Dům plný překvapení

Samotná stavba překvapí svým interiérem, kde jsou zachované původní trámy i kamenné prvky. Máte najednou pocit, že jsme se ocitli zpět ve středověku a znovu ožívají příběhy, které stěny domu pamatují. Tuto atmosféru podtrhují vhodně vybrané dekorace, které jsou ryze britské. Zároveň nechybí moderní vymoženosti, jako je podlahové topení, moderně vybavené koupelny a zbrusu nová kuchyně.