Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Beskydy: užijte si podzim s wellness a skvělým jídlem

Info ikona
resort lanterna

Plánujete vyrazit na podzim aspoň na pár dnů za relaxací? Milujete vyhřáté bazény, sauny, masáže? Rádi si pochutnáváte na kvalitním jídle? Všechny tyto požitky na jednom místě najdete ve Velkých Karlovicích - ve Spa hotelu Lanterna.

Promotion | 9. 10. 2023

Právě tady – v nedávno rekonstruovaném hotelu stranou běžného ruchu – najdete vše pro příjemné trávení času. Přes den se můžete v okolí hotelu toulat v lesích, kochat se nádhernými výhledy z hřebenů hor a z trojice místních rozhleden a po návratu se prohřát v bazénu a sauně, uvolnit unavené svaly při exotické masáži a dopřát si zdejší kuchyni. Spa hotel Lanterna není těžké si zamilovat. 

Info ikona
hotel Lanterna

Při pobytu totiž můžete využívat spoustu nadstandardních služeb: v ceně je nejen snídaně, ale také večeře a odpolední snack Aperitivo moment se sladkým i slaným občerstvením, k tomu volný vstup do hotelového L-Spa s bazénem i do nedalekého Wellness Horal s termálními bazény, fitkem a saunovým světem, kam vás sveze hotelový transfer.  

Jak ve Wellness Horal, tak i nově v L-Spa se denně konají oblíbené saunové rituály, které jsou skvělým a oblíbeným zpestřením saunování. Na masáže poskytované rodilými asijskými maséry a masérkami mají ubytovaní hosté cenové zvýhodnění.

Info ikona
hotel Lanterna

Holdujete pohybu?

Na výlety vám zdarma půjčí nordic walking hole nebo elektrokola. V Resortu Valachy, jehož je Lanterna součástí, si můžete zahrát i bowling, tenis nebo golf. Ještě nikdy jste golf nehráli, ale rádi byste ho zkusili? Objednejte si zábavný program Golf pro každého, v nabídce je po celý podzim. 

A co večer? Potěšte chuťové pohárky romantickou večeří v zážitkové restaurace Vyhlídka a dejte si degustační menu snoubené s moravskými víny. Od října je v nabídce menu s víny od Vinaře roku 2022 Jindřicha Kadrnky.  

Na konci dne můžete využít i hotelový lounge bar s drinky a bohatou vinotékou. Na podzim se v baru pravidelně konají i hudební podvečery. Líbit by se vám mohly také oblíbené večery s cimbálem a ukázkou výroby sýrových korbáčků. 

Spojte výlet s návštěvou některé z chystaných akcí!

21. 10. Běžecký závod Běhej Valachy  

Chcete si pobyt zpestřit sportovní aktivitou? Zapojte se do tradičního běžeckého závodu pořádaného v rámci DATART Valachy tour. Trasy 6 a 12 km pro dospělé, k tomu i závody pro děti a to vše v nádherné pestrobarevné přírodě kolem Lanterny. 

16. 11. Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna 

Tradiční a oblíbená akce pro gurmány! I letos kuchaři z Lanterny vyrazí do italského Piemontu a z tamních bílých lanýžů a dalších surovin připraví menu pro speciální degustační večer, jejž doplní snoubená italská vína. 

Pobyty pro váš osobní rozvoj 

Zajímavá a aktuální témata, zkušení koučové a klidné prostředí hotelu uprostřed přírody, kde lze vstřebávat nové informace i odpočívat. Vyberte si některý z chystaných pobytů pro osobní rozvoj

  • 29. 11. – 1. 12. Jan Vojáček a Jitka Ševčíková: Umění být zdráv a emoční mistrovství  

  • 1. – 3. 12. Jitka Ševčíková: Zdravý spánek a spánková psychohygiena 

  • 8. 12. Ladislav Špaček: Degustační večer s etiketou stolování 

Vánoční pobyty ve Spa hotelu Lanterna 

Dopřejte si klidné svátky bez shonu a úklidu, naplněné odpočinkem. Vánoční pobyt doplní štědrovečerní večeře a pohodové doprovodné aktivity. 

Tip pro páry: Romantické hýčkání 

S pobytem Romantické hýčkání vás čeká i něco navíc: mj. sekt na přivítanou, snídaně do postele, degustační večeře nebo masáž. Doporučujeme rezervovat si některých z nových pokojů, které mají zimní zahradu s vanou u okna, krb či vířivku.   

Info ikona
resort Valachy
Měření