Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Užijte si dokonalý relax ve Spa hotelu Lanterna

Info ikona
pár na terase

Jestli potřebujete uniknout od starostí všedních dní, bude se vám líbit v jednom z nejkrásnějších míst na Valašsku. Na kopci nad údolím se tyčí úžasný spa hotel Lanterna, obklopený svěžími lesy a nádhernou beskydskou přírodou.

Promotion | 7. 06. 2023

Velké Karlovice v Beskydech jsou jako stvořené pro romantiku ve dvou i pro ničím nerušený odpočinek. Můžete se tu toulat po horách, odpočívat ve špičkových wellness centrech a dopřávat si pocit, že se o vás někdo stará.  

Velké Karlovice se skvělé hodí pro drobný útěk od civilizace. Jsou schované na Valašsku v krásné přírodě plné hlubokých lesů, roubených chaloupek a rozkvetlých luk s ovečkami. Nádheru a divokost přírody krásně vyvažuje dokonalý servis zdejšího Spa hotelu Lanterna, kam se jezdí za úžasným spa, vytříbenou gastronomií a také novými pokoji jako stvořenými pro romantiku. 

Nová terasa: posezení od snídaně do večeře  

Lanterna stojí na kopci nad údolím Léskové. Díky tomu je z ní krásný výhled, který si nejlíp vychutnáte na nové terase. Od rána do večera, od snídaně přes odpolední snack Aperitivo moment až po večeři.. to vše navíc máte v ceně pobytu.  

Lanterna díky moderní krajové gastronomii láká gurmány. Je tu i zážitková restaurace Vyhlídka, pro kterou šéfkuchař Pavol Pikulák pravidelně vymýšlí pětichodová menu, která spolu se sommeliéry snoubí s víny z předních moravských vinařství.  

Info ikona
jídlo

Exotické masáže i jóga na probuzení 

V hotelu ovšem najdete také komorní spa s bazénem, saunovým světem, saunovými rituály a exotickými masážemi od zkušených masérek z Thajska, Jávy či Filipín.  

Kdyby vám jedno spa nestačilo, vyrazte do relaxačního centra Wellness Horal v blízkém hotelu Horal s třemi termálními bazény, fitkem, saunovým světem a venkovními odpočinkovými terasami. I sem máte volný vstup a na Horal vás sveze zdarma hotelový transfer. 

V Resortu Valachy, jehož je Lanterna součástí, je i půjčovna elektrokol a golfové hřiště, kde nabízejí i lekce pro začátečníky. Nebo si zajděte na ranní lekci jógy, kurz pečení valašských frgálů, večerní nordic walking s průvodcem za západem slunce nebo hudební večery a posezení s cimbálem a ochutnávkou regionálních sýrů na terase. Přečtěte si, co vše na léto pro hosty připravili. 

Info ikona
jóga

Pokoj s vanou v zimní zahradě  

Rekonstrukce, jíž Lanterna loni prošla, se netýkala jen stavby nové terasy a hotelové restaurace, ale také úpravy pokojů. Díky tomu se teď můžete ubytovat v pokojích s panoramatickou vanou a výhledy do údolí. Některé pokoje mají vířivku a krb, u nichž skvěle chutná láhev dobrého vína. Nebo také snídaně, když budete chtít. Při pobytu Romantické hýčkání máte snídani na pokoj dokonce v ceně. 

Stačí si jen vybrat na webu hotelu. Čím delší pobyt si v létě objednáte, tím lepší cenu získáte.   

Info ikona
žena ve vaně

Tipy na letošní léto  

  • Hotel pořádá také seberozvojové pobyty se špičkovými kouči. Chystá se sem kouč manažerů a sportovců Marian Jelínek (9. – 12.7.), nebo Ironman Petr Vabroušek, s nímž proniknete do tajů triatlonu (27. – 30. 7.).  

  • Od 17. do 23. srpna se u hotelu koná Týden kultury na Valašsku, plný divadla a hudby. Když se ubytujete v Lanterně, máte vstupenku v ceně. 

  • Nemáte moc času? Užijte si alespoň jeden den volna: Spa Day Exclusive s exotickou masáží, celodenním pobytem ve spa, snídaní a tříchodovou večeří.  

  • Rádi navštěvujete tématické gastro akce? Nenechejte si ujít 22. 7. degustační večer k uvedení nového menu zážitkové restaurace Vyhlídka s šéfkuchařem a zástupcem vinařství Mikrosvín.

Spa hotel Lanterna
Měření