Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Hollywoodský herec prodává svůj dům snů

Info ikona
Televizní Herkules prodává své luxusní sídlo

Svalnatý herec Kevin Sorbo, který je známý především rolí Herkula v televizním seriálu, se snaží prodat svůj dům ve Westlake Village v Kalifornii. Nedávno zrekonstruované rozlehlé sídlo se může pochlubit luxusním vybavením a ničím nerušeným výhledem do okolní přírody.

Terezie Benoni | 15. 10. 2022

Dvaašedesátiletý svalnatý herec koupil nemovitost v roce 2008 a za necelých 80 milionů korun může být nyní tento luxusní příbytek váš. K domu přijedete po soukromé cestě lemované stromy. Aškoli se nacházíte ve slunné Kalifornii, sídlo má středomořskou atmosféru. Na ploše 7 556 m² dům poskytuje dokonalé pohodlí a místo je jako stvořené pro nekončící odpočinek a relax.

Pohodlné vybavení a luxusní materiály

V přízemí najdete velkoryse řešený obývací pokoj s krbem, prostornou jídelnu a velikou kuchyň se středovým ostrůvkem, který může posloužit jako snídaňový bar. Ve výklenku kuchyně je ještě menší jídelní stůl. V patře je pak šest ložnic a jedno hlavní apartmá. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, s parní sprchou a vlastní šatnou. Dominantními materiály interiéru jsou trámové stropy, kamenné a dřevěné podlahy a na míru vyrobený nábytek. Nechybí také herna, dvě kanceláře a soukromé divadlo. Ani venkovní prostor nezůstal ošizený. Na ploše 1,5 akru je venkovní jídelna s krbem, bazén, soukromé lázně a posilovna. Nechybí samozřejmě gril, zeleninová zahrada a golf. Garáž pro tři auta poskytuje další možný úložný prostor. 

Zdroj článku