Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Březnové Marianne Bydlení je tu!

Březnové Marianne Bydlení

Střídají se v něm dvě roční období a přináší čerstvou inspiraci. Pozveme vás na návštěvu do Kodaně, představíme styl Japandi a poradíme, jak mít chytrou domácnost.

Terezie Benoni | 5. 02. 2020

Jak bydlí

Charlotte bydlí ve stoletém domku v jedné z krásných kodaňských čtvrtí. Světlo jím proudí skrz naskrz a hraje si s dotykem pastelů v jinak neutrálním prostoru, kuchyňská linka volně přechází v bar a na kolekci bazarových úlovků je vidět i ze zahrady. Návštěva nutná!

 

Jak bydlí

Právě letí 

Japandi – tak vypadá Asie políbená severem. Styl kombinující umírněnost nordic a vytříbený vkus Japonska se právě dere do bytů. Můžete si pořídit třeba jen lampion či stolek nebo si jím rovnou vylaďte celý byt. Kolekce nábytku pro rok 2020 dávají vybrat!

Japandi

Nápad

Kam uložit maličkosti? Přece do krabice, kterou byste jinak vyhodili. Nový kabátek jí dodají nevšední motivy vystřižené z uměleckých magazínů, stačí jen znát správný postup. Ten pro vás připravila a ozkoušela naše redaktorka a fotografka Zuzana.

DIY krabice

Proměna

Na šesti metrech čtverečních rozehrála designérka Andrea Kroupová vzdušnou podívanou, díky které má majitelka Bára v nové koupelně nejen opravdu velký a moderně pojatý sprchový kout, ale i spoustu místa na svou biokosmetiku.  

Proměna koupelny