Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Hitem jara budou středomořské dekorace

Info ikona
 Designové jarní trendy

Propojení exteriéru s interiérem, přírodní materiály, jednoduché linie. To všechno pro nás chystají designéři na jarní sezónu.

Terezie Benoni | 21. 01. 2021

Směs etno stylů, špetka exotiky, skandinávská dokonalost. Jarní kolekce nábytku a dekorací představuje jedinečný koktejl, který má za cíl jediné. Vytvořit z našich domovů jedinečné místo odpočinku plné harmonie, klidu a hřejivých materiálů. Výhodou tohoto nového trendu je fakt, že vás nezruinuje. Řadu věcí máte doma, stačí je pouze oprášit a nově zkombinovat. Základem jsou především přírodní materiály. V takto pojatém interiéru nesmí chybět sušené traviny, spousta dřeva, proutí a také příjemný textil.
 

Galerie: Designové jarní trendy
Mohlo by se vám líbit

Pozvěte si domů Slunce

Středomořský styl se už několikrát snažil dobít i české domácnosti. Tentokrát ale zapomeňte na modrobílé dekorace, majáky a lodičky. Nové trendy jsou mnohem rafinovanější a citlivou barevnou kombinací se snaží navodit pocit rozpáleného slunce. Sušené rostliny, zlatavé dekorace a syrové dřevo, výrobky z mořské trávy, ratanu a proutí, vás skutečně přenesou o stovky kilometrů dál. Tolik populární boho styl dal ještě víc prostoru etno dekoracím. Proto i letos můžete na stěny věšet výrobky z macramé, zdobná zrcadla ze sušených trav, zajímavé závěsy z přírodnin. Skandinávský design se zaměřil na jednoduché čisté linie v minimalistickém stylu, který pozvedne rustikální prvky na zcela novou úroveň. Kombinace všech těchto prvků by měla zaručit, že vám bude doma skutečně dobře a vytvoříte si dokonalé místo pro odpočinek.
 

Mohlo by se vám líbit