Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Získat potřebné finance na nové bydlení nebylo jednodušší

Info ikona
Získat potřebné finance na nové bydlení nebylo jednodušší

Potřebujete si sjednat nové stavební spoření, úvěr až do jednoho milionu, nebo chcete pomoct s financováním energeticky šetrného bydlení? Máme pro vás hned několik zaručených tipů.

Promotion | 1. 12. 2021

ČSOB Stavební spořitelna představila nový produkt Stavebko bez limitů. Výhodou tohoto produktu je stavební spoření bez vstupního poplatku. Klienti již nemusí při jeho založení zaplatit 1 % z cílové částky uvedené ve smlouvě. Smlouva bez vstupního poplatku bude na jakoukoli cílovou částku až do 5 000 000 Kč. Úspory ze stavebka můžete využít opravdu na cokoliv. Stavebko vám poslouží i jako základ pro získání úvěru či meziúvěru na bydlení. Úspory jsou na stavebku v bezpečí. Vklady jsou pojištěny až do výše 100 000 eur.

 

Chystáte se na rekonstrukci?

Úvěrem až do výše jednoho milionu korun můžete financovat rekonstrukci nebo koupi nemovitosti, nebo refinancovat úvěr od jiné finanční instituce. Úroková roční sazba je již od 5,5 % a celková doba splatnosti úvěru může být až 20 let. Úroková sazba řádného úvěru je pevně daná, máte tedy jistotu, že se splátky vašeho úvěru v průběhu času nezvýší. Naspořené peníze po 6 letech spoření můžete použít, na co chcete. Peníze z úvěru ze stavebního spoření i meziúvěru můžete použít na bytové potřeby, tedy k účelu stanovenému zákonem. Výčet zaměrů, které dokážete díky úvěru ze stavebního spoření či meziúvěru proměnit ve skutečnost, je ale opravdu široký.

NÁŠ TIP: Abyste s novým bydlením získali i jistotu pro život, sjednejte si pojištění své osoby, rodiny nebo majetku. Navíc získáte slevu ze základní úrokové sazby vašeho úvěru.

 

Ideální pro energeticky šetrné bydlení

Skupina ČSOB chce klienty motivovat k udržitelnému bydlení. Klienti ČSOB Stavební spořitelny mohou nyní financovat své bydlení šetrné k životnímu prostředí pomocí Zeleného meziúvěru. Novinka tak doplňuje řadu zvýhodněných produktů určených pro podporu udržitelného bydlení, které skupina ČSOB průběžně uvádí na trh. Klienti nyní mohou čerpat zajištěný překlenovací úvěr se slevou 0,2 % na úrokové sazbě. Pro zájemce je připravena také sleva 30 % na pojištění domácnosti, sleva na zhotovení energetického štítku a odhad nemovitosti zdarma. Zelený meziúvěr mohou klienti využít na koupi, výstavbu, rekonstrukci či refinancování nemovitosti splňující podmínky moderního energeticky šetrného bydlení. Bance stačí předložit odpovídající energetický štítek ve třídě A nebo B, který je legislativně vyžadován jak při stavbě a přestavbě domu, tak i při jeho prodeji.