Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Proměny

Chcete proměnu od Marianne bydlení? Návod, jak se přihlásit

Už v roce 2004, tedy hned po zrodu našeho časopisu, jsme začali zvědavě nakukovat do vašich domovů, abychom vám poradili s barvami i rozmístěním nábytku, nebo se rovnou pustili do zvelebování místností, ve kterých jste se již necítili dobře. Proměny vašich interiérů jsou dodnes jednou z nejpopulárnějších rubrik časopisu Marianne Bydlení!

Karolína Hůlová | 12. 09. 2018

Jak to funguje?
Napište nám  na [email protected] a my se spolu s vámi vrhneme do víru plánování, vybírání, malování a dalších úprav, na jejichž konci bude funkční místnost, která vám navíc vykouzlí úsměv na tváři, kdykoliv do ní vstoupíte. Pošlete nám co nejkvalitnější ostré fotografie místnosti, která vám již dlouho nedá spát. Čím více jich bude, tím lépe. Prosíme foťte za denního světla bez umělého osvětlení a zdokumentujte každou stranu pokoje z co nejširšího záběru. Přidejte rozměry včetně výšky stropu a pokud můžete, přiložte i půdorys, třeba jen načrtnutý rukou. Prozraďte nám, jaký styl se vám líbí, popřípadě i jméno interiérové designérky, jejíž proměny znáte z časopisu a víte, že se vám líbí. Není totiž nic lepšího, než být s člověkem, kterého si pustíte k sobě domů, naladěni na stejnou notu. Poslední, ale důležitou informací je váš rozpočet. Podle jeho výše se můžeme orientovat a plánovat změny tak, aby byly reálně proveditelné. 

Co uděláme my?
Poskytneme vám bezplatně služby interiérového designéra, který vyslechne vaše představy, navrhne možná řešení a pomůže zrealizovat to, na kterém jste se shodli. Už nebudete muset běhat po obchodech a zoufale shánět ten správný stůl, pohovku nebo závěs, máte přece po ruce odborníka, který zná nabídku trhu a představí vám varianty zařízení pěkně v teple vašeho obýváku, to vše s ohledem na vaše finanční možnosti. Počítejte prosím ale s případnými náklady na řemeslníky, kteří budou u vás doma malovat, tapetovat, bourat a měnit infrastrukturu. Některé vám doporučíme, jiné vás poprosíme si sehnat, není totiž v našich silách znát ozkoušené specialisty v celé republice.

Inspirace pro nás i vás
Naší odměnou bude vaše spokojenost a taky článek pro časopis Marianne Bydlení. Úplně na závěr totiž dorazí k vám domů i fotograf a redaktor, aby celou proměnu zdokumentovali a my mohli ukázat našim čtenářům, jak krásně se dá bydlet, nebo jaká řešení a tipy se můžou hodit i do jejich příbytků. Fotit budeme i vás, a pro vaše soukromé archívy vám několik fotografií rádi poskytneme. A nebojte, na všechno spolu uzavřeme smlouvu, abyste si byli jistí, že vše proběhne tak, jak má.

Takže teď už všechno víte a pokud chcete, vydejte se s námi na cestu za krásnějším bydlením!

Foto: Marianne Bydlení/Veronika Raffajová

jak měníme vaše domovy

Související články

Proměny
Zelený strop a červené topení:  Proměna dřív fádní jídelní v originální místo plné pozitivní atmosféry

Zelený strop a červené topení: Proměna dřív fádní jídelní v originální místo plné pozitivní atmosféry

Proměny
Proměna kuchyně a jídelny: Majitelka chtěla, aby interiér působil romanticky, ale ne naivně, útulně, a přitom funkčně

Proměna kuchyně a jídelny: Majitelka chtěla, aby interiér působil romanticky, ale ne naivně, útulně, a přitom funkčně

Proměny
Proměna nudné předsíně na pražském Žižkově: Pryč je úzká nudle s bílými stěnami

Proměna nudné předsíně na pražském Žižkově: Pryč je úzká nudle s bílými stěnami

Proměny
Proměnili dětský pokoj tak, že už z něj děti nechtějí vůbec vytáhnout paty

Proměnili dětský pokoj tak, že už z něj děti nechtějí vůbec vytáhnout paty