Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Kuchyně, která je skutečným srdcem domova

Každý den tady začíná i končí. Kuchyně je nejdůležitější místností, proto tu všechno musí perfektně fungovat.

Kuchyně není jen místem, kde se vaří. Každý den tady začíná i končí. Scházíme se v ní s přáteli a rodinou. Připravujeme zde sváteční obědy i běžné večeře. Je středobodem domova. A proto musí být dokonalá. Nechte se inspirovat spotřebiči, které nabízejí špičkové funkce, chytré senzory, nadčasový design a intuitivní ovládání.

Promotion | 7. 03. 2019

Inovativní technologie a automatické funkce vestavných trub vám ušetří spoustu času i práce. Vybírat můžete ze široké nabídky klasických pečicích trub i kompaktních spotřebičů, modelů s mikrovlnným ohřevem nebo v kombinaci s párou, které jsou ideální nejen pro zdravé vaření. Páru využijete například i pro kynutí a pečení domácího chleba, k přípravě ryb, zeleniny nebo i klasického houskového knedlíku. Milovníci masa ocení teplotní sondu, která se integruje přímo do stěny trouby a komunikuje se zvoleným programem a nastavením. Maso tak bude vždy propečené přesně tak, jak ho máte nejraději. Funkce cookControl Plus nabízí automatickou přípravu spousty běžných jídel, od koláče ve formě přes zapečené brambory až po pečené kuře nebo hovězí pečeni.

Indukční varná deska Siemens freeInduction Plus nastavuje zcela nové standardy, pokud jde o flexibilitu a zážitek z vaření. Deska se automaticky přizpůsobuje potřebám kuchaře a najednou na ni můžete umístit a individuálně ovládat až šest kusů nádobí. 

S indukčními varnými deskami připravíte svá oblíbená jídla rychle a bez starostí. Díky flexibilním zónám se plochy propojují dle aktuální potřeby a nádobí můžete na desku umisťovat, jakkoli chcete. Senzor vaření cookingSensor Plus automaticky udržuje teplotu na zvolené úrovni, takže z hrnce už vám při vaření nikdy nic nepřeteče. Inovativní senzor fryingSensor Plus zase pohlídá ideální teplotu pro smažení, aby byly všechny řízky, vajíčka i palačinky vždy perfektně a rovnoměrně usmažené. Indukční varné desky s integrovaným odsáváním představují ty nejnovější inovace. Ventilační jednotky jsou zabudované přímo do varné desky.

Jak vypadá dokonalá kuchyň? Výběr barvy a uspořádání je na vás, ale hlavně by měla být vybavená spotřebiči, se kterými bude vaření zábava.

Jak vypadá dokonalá kuchyň? Výběr barvy a uspořádání je na vás, ale hlavně by měla být vybavená spotřebiči, se kterými bude vaření zábava.

Moderní odsavače par zajišťují v kuchyni při vaření čerstvý vzduch bez par a pachů, zároveň jsou ale důležitým designovým prvkem, který podtrhuje styl celé kuchyně. Ať už je umístíte na zeď, pověsíte nad kuchyňský ostrůvek, integrujete do kuchyňské skříňky nebo ukryjete v kuchyňské desce, všechny odsavače Siemens poskytují silný výkon a tvůrčí svobodu.

Lednička nejenom že může svým designem perfektně ladit se zbytkem kuchyně, ale její moderní funkce mohou také zamezit zbytečnému plýtvání potravin.

Lednička nejenom že může svým designem perfektně ladit se zbytkem kuchyně, ale její moderní funkce mohou také zamezit zbytečnému plýtvání potravin.

Bez chladniček už bychom dnes žít asi nedokázali. Siemens nabízí volně stojící i vestavné modely, kombinované i samostatné chladničky a mrazničky, v různých rozměrech, barvách, se speciálními senzorickými funkcemi, které udržují stálou teplotu a prodlužují čerstvost potravin, nebo i technologii Home Connect a integrované kamery, díky kterým můžete obsah chladničky zkontrolovat kdekoli a kdykoli na svém telefonu nebo tabletu. S vestavnými chladničkami a mrazničkami Siemens modularFit máte navíc jedinečnou možnost kombinovat spotřebiče na míru a vytvořit unikátní sestavu s výškou od 160 cm až do 212 cm přesně podle svých požadavků a prostorových možností domácnosti. Kombinaci modularFit tvoří dva a více samostatných spotřebičů s vlastním připojením do elektrické sítě. Když jedete na delší dobu pryč, můžete vypnout chladničku, ale mrazničku nechat v provozu. Více zde.

Domácí spotřebiče Siemens si můžete prohlédnout v showroomu věnovanému výhradně domácím spotřebičům: Brand Experience Center. Pravidelně zde také probíhají ukázková vaření, při kterých můžete zažít spotřebiče v akci a ochutnat, jaké lahůdky lze s jejich pomocí snadno a rychle připravit. Více informací najdete zde.