Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Pojďte s námi na zážitkový prodejní pop-up. Máme pro vás soutěž!

Tento zážitkový prodejní pop-up můžete navšívit od 13. - 15. 12. na Malostranském nábřeží 1.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. JMÉNA VÝHERCŮ: BARBORA VRBOVÁ, DANIEL JANÍK, JOANNA GLAZ
GRATULUJEME!

Týden před Vánocemi se koná akce, kterou byste neměli minout. Prodejní pop-up je zasazený do unikátního prostředí secesního domu na Malostranském nábřeží na dohled Galerii Mánes. Na jednom místě se představí výběr TOP českých i zahraničních značek z oblasti designu a módy. A to už stojí za pozornost!

Promotion | 4. 12. 2019

Celou akci nazvanou trefně Highlights pořádá Lemarket. Jedná se o moderní tržiště, které se snaží představit zajímavé lokální tvůrce a vedle toho pořádá i tyto zajímavé akce. Tento zážitkový prodejní pop-up můžete navšívit od 13. - 15. 12. na Malostranském nábřeží 1. Zajímavý interiér secesního domu naplní ty nejzajímavější české i zahraniční značky z oblasti designu i módy. Jako kurátorka celou akci zaštiťuje Adéla Lipár Kudrnová a již zmiňovaný LEMARKET. Těšit se můžete na šperky značky ADORE, unikátní sklářské výrobky BOMMA, botanickou designovou lakoratoř BOTANICAL LAB, ty nejzajímavější knižní tituly nabízí BOOK THERAPY, voňavou kávu nabídne CANDYCANE COFFEE a něco sladkého k tomu dostanete od DEFIDU. Měkký dárek pro sebe nebo své blízké nakoupíte od Denisy Nové, Radky Kubkové, potěší vás značka Julie, La Lute, nebo kolece Ikony. 

Těšit se můžete na Botanical lab.
Alexmonhart je značka artiklů na celý život. Manželský pár klade důraz na kvalitu a funkčnost v minimalistickém designu

S výčtem toho nejzajímavějšího bychom mohli ještě dlouho pokračovat. Najdete zde totiž šperky Kateřiny Reich, kabelky Denisy Adolfové, ale i vintage poklady, které pro vás hledají Medicine, ilustrovaný porcelán MAESTROKATASTROF. Děti zase nadchnou zvířátka z Noemovy archy. Těšit se můžete na zajímavý doprovodný program. Konkrétně ​oděvní designérka Liběna Rochová otevře dveře svého Studia LR v prvním patře, kde představí svou tvorbu, práce studentů Ateliéru designu oděvu a obuvi na UMPRUM a kolekci NADOTEK, kterou připravila společně s Musou pro nadaci DEBRA. Ve vedlejším domě v prostorách české kanceláře Sotheby’s Int. Realty proběhne výstava fotografií Olgy Stráníkové i série předvánočních workshopů. My pro vás máme 3x dvě kombinované vstupenky, takže můžete vyrazit na obě akce i s parťákem. Soutěž potrvá do 11.12. a vstupenky budou řešeny formou guestlistu.


DŮLEŽITÉ INFO:
13. - 15. 12. 2019

PÁ / 14:00 - 19:00

SO - NE / 10:00 - 20:00

Více informací najdete zde: www.lemarket.cz/highlights