Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Adventní kalendář: Soutěž o obrazy Jsemdesign

Info ikona
Adventní kalendář

Vyměnitelná plátna vstoupila do světa osobitého designu i u nás; česká značka JSEMdesign navíc kromě autorských motivů nabízí možnost vlastního motivu plátna. Soutežte s námi a 3 jejich obrazy!

Terezie Benoni | 26. 11. 2020

Pokud rádi pečujete o svůj domov, inspirujte se aktuálními trendy výzdoby, jak na rychlé
proměny interiéru. Vyměnitelná plátna vstoupila do světa osobitého designu i u nás.
JSEMdesign je česká značka, která podporuje lokální tvůrce a dodavatele.

Autorské motivy tiskne na plátno, které je usazené do dřevěnému rámu. Váš interiér si tak sami rychle proměníte podle Vaší nálady a Vašeho vkusu! Aktuální inspirace je nejenom rychlá, ale zároveň odrazí i vaši osobnost, pocity nebo životní postoj. Každý prvek ve vaší domácnosti na Vás může působit podnětně. Nemusíte věřit na vnitřní energie předmětů či umisťovat nábytek dle pozitivních zón; stačí si uvědomit, do jakého místa se doma uchýlíte, když se necítíte dobře či potřebujete chvíli relaxovat.

Stejně, jako se mění vaše životní rozpoložení, radosti i starosti všedního dne, můžete pomocí vyměnitelných pláten motivovat sebe sama k rozvoji, odhodlání k zásadnímu kroku či se jen utvrdit, že tady jste svým pánem a jste rádi, že úsloví můj dům, můj hrad, patří právě do vašeho bytu. Vyměnitelná plátna jsou unikátním novým typem obrazu, který dá prostoru nový šmrnc, navíc jednoduše, ekologicky a vždy zcela podle vás. Důraz na individualitu zdůrazňuje pravě rychlá variabilita designu plátnu. Vybírat a prohlížet můžete na webu jsemdesign.cz.

Galerie: Obrazy Jsemdesign

Otevíráme 3. adventní okénko!

 

Dnes s námi můžete soutěžit o:

  •  3 obrazy značky Jsemdesign