Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Adventní kalendář: Soutěž o keramiku a porcelán Malíská

Info ikona
Adventní soutěž

Soutěž byla ukončena. Vyhrává Tomáš Šemlej a Marie Sedláčková. Gratulujeme!

Ve Studiu Malíská vznikají designové produkty od první skici až po finální výrobek. Výrobky ocení příznivci a milovníci designového nádobí z porcelánu – hrnečky, misky, vázy, ale i netradiční porcelánové šperky jako jsou brože, náušnice či náhrdelníky. Soutěžte s námi o set hrnečků!

Terezie Benoni | 7. 12. 2020

Je osobitá, jako autorka sama. Vychází hodně z přírody, vyznává jednoduché tvary i dekory, stylizaci a vtip. „Baví mě si s každou věcí pohrát. Dekor, i obyčejné puntíky poskládám jinak, než je běžné, na dno hrníčků a talířů přidám nějaký detail, takže si každý člen rodiny vybere ten svůj,“ dodává Lenka Malíská. Již klasikou se tak stal autorský hrnek s originálním motivem srdce, a to v černém, červeném či modrém provedení. „V zásadě dělám věci, které se líbí mně osobně, které bych ráda používala nebo nosila. Všechny šperky testuju na sobě, první kousek vždycky pár měsíců nosím a až pak udělám celou kolekci.“ Studio se zaměřuje na autorské kusy porcelánu v malých sériích, nebo jednotlivé solitérní kusy. Všechny kusy jsou vyráběny ručně s velikou láskou. MgA. Lenka Sárová Malíská má ateliér v Karlových Varech, nejvíce návrhů pochází právě z jejího pera. Spolupracuje s Národním divadlem, připravila pro něj limitované kolekce šálků. Aktuálně navázala exkluzivní spolupráci s karlovarskou porcelánkou Thun 1794, kde vznikají její zlaté či platinové hrnečky nebo originální kočičí jídelní servis.

Pusťte si hravost a radost do každodenního života. A každá maličkost se počítá, třeba chvilka na čaj, kávu či horkou čokoládu v oblíbeném hrnečku. Jemná, nápaditá, se svěžím barevným akcentem, v dokonalém zpracování...taková je nová limitovaná kolekce z českého Studia Malíská inspirovaná kočičí hravostí. 

Galerie: Keramika Malíská

Otevíráme 7. adventní okénko!

 

Dnes s námi můžete soutěžit o:

  • 2x set hrnečku s kočkami ve ceně 1 076 Kč