Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Adventní kalendář: Soutěž o lampu Chatta

Info ikona
Adventní soutěž

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme Nikole Ledwonové!

Svítící šperky. Tak se dají nazvat originální lampy značky Chatta, které s láskou a vytříbeným citem pro detail vyrábí Kristýna Laubeová. Soutěžte s námi o jednu z jejích pokladů.

Terezie Benoni | 7. 12. 2020

Za výrobou svítících šperků stojí malé české studio Chatta a jeho designérka a zakladatelka v jedné osobě Kristýna Laubeová. „K podnikání s lampami mě dovedla určitá zoufalost z tehdejšího trhu. Bavíme se o roku 2013. Jsem podnikavá a mám v sobě kreativitu a tohle spojení vedlo k tomu, že jsem se pustila do vlastního designování originálních keramických lamp a později i stínidel. Dnes už děláme na míru i polštáře a závěsy, které vylaďujeme jak s lampami, tak s lustry. Klient má tak od nás jedinečnou kombinaci více produktů ve stejném designu a barvě.“ Lampy jsou vyrobené z českého skla. Sklo pochází z malé dílny ze severních Čech. „Zákazníkovi vycházíme vstříc s podbarvením skla i s barevnou variantou klobouku. Vždy se snažíme najít tu nejvhodnější kombinaci na míru do interiéru.“

Galerie: Lampy značky Chatta
Mohlo by se vám líbit

I nerozsvícená, plní roli krásné dekorace. A vy ji můžete vyhrát!

SOUTĚŽ UKONČENA! LAMPU VYHRÁVÁ LUCIE TRITOVÁ. GRATULUJEME! Lampy s keramickým podstavcem a sametovou látkou od britských designérů vznikají ručně v malém počtu kusů, takže máte jistotu, že ta vaše je jen jedna. Jak náročná cesta byla od nápadu k první lampě?
mariannebydleni.cz

 

Otevíráme 12. adventní okénko!

 

Dnes s námi můžete soutěžit o:

  • originální lampu v hodnotě cca 6 700 Kč podle vlastního výběru