Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Adventní kalendář: Soutěž o dárkový voucher Amazing Places

Info ikona
Adventní soutěž

Soutěž ukončena. Gratulujeme Alexandře Štancelové!

Hrajte o dárkový poukaz portálu AmazingPlaces.cz na ubytování s možností výběru z více než 150 kouzelných míst v Česku. Luxusně zabalený či elektronický voucher s platností 15 měsíců potěší každého, kdo má chuť vyrazit za zážitky.

Terezie Benoni | 7. 12. 2020

Věcí máme každý až až, ale zážitků není nikdy dost! Zkuste tedy letos darovat zážitky, ne věci. Je libo samotu s výhledem na hluboké lesy či raději moderní ubytování v centru města a večerní relax ve stylovém župánku? Dárkový voucher portálu AmazingPlaces.cz vám umožní nejen to, jde totiž o univerzální poukaz na ubytování s možností výběru z více než 150 kouzelných míst v Česku. Luxusně zabalený či elektronický voucher s platností 15 měsíců jistě potěší každého; obdarovaný si totiž sám vybere, kam se za zážitky vydá. Do konce platnosti voucheru navíc stačí udělat pouze rezervaci; pobyt jako takový může proběhnout kdykoli. 

V Amazing Places vědí moc dobře, že za skvělou dovolenou nemusíme cestovat po světě, ale že máme mnoho krás přímo pod nosem. Na svých cestách objevili stovky kouzelných míst od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely. Výběr těch nejkrásnějších ubytování v Česku, na Slovensku a v Rakousku najdete na jejich webu www.amazingplaces.cz. 

Info ikona
Adventní soutěž

Otevíráme 11. adventní okénko!

 

Dnes s námi můžete soutěžit o:

  • voucher na pobyt v hodnotě 2 000 Kč