Přejít k hlavnímu obsahu
Poradna

Jak v 7 krocích proměnit svůj domov ve sváteční oázu? Známe recept na dokonalé Vánoce

Info ikona
V jednoduchosti je krása

V jednoduchosti je krása. Toho se drží Marta Suchodolská a rozhodla se s námi podělit o několik zaručených tipů, jak jednoduše, efektně a s minimálními náklady proměnit interiér ve vánoční.

Terezie Benoni | 7. 12. 2021

„Moje vánoční ozdoby jsou jednoduché a vypadají velmi efektně! Každý může snadno vyzdobit své aranžmá podobným způsobem, a vytvořit tak doma skutečně kouzelnou atmosféru.“ Marta Suchodolská, kreativní ředitelka Westwing CEE.
 

 1.  Textil

  Nový interiér za pár okamžiků? Stačí vyměnit povlaky na polštáře! Nadýchané, chlupaté, s výraznou texturou vytvářejí útulnou atmosféru každý den. Když se blíží svátky, ráda k nim přidávám vánoční akcenty.
   
 2. Svíčky

  Jejich plamínky rozehřejí srdce i milovníkům krásných interiérů! Položím několik svícnů vedle sebe a vánoční nálada je za okamžik vytvořena.
   
 3. Les vánočních stromků

  Vánoční stromky, postavené vedle sebe, vytvoří kouzelný les! Tajemství jejich krásy spočívá v… rozmanitosti. Vaše sbírka bude také kouzelná, pokud ji necháte růst!
   
 4. Věnce

  Tradičně se věší na dveře, ale stejně dobře vypadají i na okně nebo... na stěně! Jejich tajemství: čím jsou větší, tím jsou působivější! V malých bytech zdařile nahradí vánoční stromeček.
   
 5. Vánoční ozdoby

  Skvělý efekt, nízká cena! Skvěle vypadají na nábytkových úchytkách nebo madlech dveří. Další kouzlo mají ty vlastnoručně vyrobené, například z větvičky a na ní provázkem přivázané vánoční ozdoby.
   
 6. Skleněné stínidlo

  Proč se hodí do zimních aranžmá? Protože předměty, které jsou jím pokryté, vypadají jako zamrzlé! Smrkové větvičky, tyčinky skořice a ozdoby na stromeček pod ním vypadají jako nejdražší dekorace. Můžete ho dát i na svíčku – vůně vydrží déle!

 7. Podnos plný vánočních ozdob

  Každý rok se na ně těším! Vyndávám vánoční ozdoby z krabic a vyskládám je na podnosy. Část z nich bude později viset na vánočním stromečku, a zbytek zůstane na podnosu. To je důkaz, že při zařizování interiéru nejvíce záleží na kreativitě!