Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Které hollywoodské rodiny se mezi sebou přátelí?

Rodiny, co mají děti, se mezi sebou zkrátka sblíží. Najednou mají něco společného. A o to líp, když si jejich potomci rozumí. Přeci jen pro děti slavných je fajn, když se mohou bavit s někým, kdo ví, jaké to je žít ve stínu populárních rodičů a mít paparazzi na každém kroku. V některých případech takto vznikají opravdu hezká a silná přátelství.

Tereza Čaladi | 11. 02. 2023

Je poměrně běžné, že rodiny, co mají děti, se spolu baví, jelikož chodí na podobné akce, místa a jejich potomci si mohou hrát společně. A to platí i o těch slavných rodinách. Podívejte se tak, čí hollywoodské děti si spolu rozumí a jak si společný čas užívají.

Robertsovi a Clooneyovi

Julia Roberts a George Clooney jsou blízkými přáteli přes 20 let. V roce 2016 řekla Roberts magazínu People, že spojili jejich životy. „Všichni tito lidé, kteří vstupují do našich životů – můj manžel, moje děti, jeho žena Amal. Naše životy si prostě stále více spojujeme,“ tvrdí. Důkazem toho je to, co v dalším rozhovoru zmínila právě Clooneyho manželka, a sice že jejich děti říkají Roberts „teta Juju“. Clooneyovi mají přitom pětiletá dvojčata Ellu a Alexandera a Julia Roberts má osmnáctiletá dvojčata a patnáctiletého Henryho se svým současným manželem Henrym Moderem.

Dieselovi a Walkerovi

Vin Diesel a Paul Walker hráli spolu bok po boku v úspěšné filmové sérii Rychle a zběsile, během čehož se z nich stali přátelé. A stejně tak z jejich rodin, které mají mezi sebou velmi silné pouto. V roce 2013 bohužel Paul Walker zemřel při autonehodě. Rodiny ovšem stále zůstávají v úzkém kontaktu. V roce 2020 sdílela Walkerova dcera Meadow na svém Instagramu fotku s třemi dětmi Vina Diesela s komentářem „family forever“, tedy „rodina navždy“. Dalším důkazem jejich úzkého vztahu je to, že v roce 2021 to byl právě Vin Diesel, kdo vedl Meadow k oltáři.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Rodiny Cate Blanchett a Hugha Jackmana

Hugh Jackman a Cate Blanchett spolu hráli v roce 2006 ve filmu Příběhy ztracených duší. Od té doby jsou přáteli a do toho zahrnují i své rodiny a děti. Jednou z jejich společných zaznamenaných akcí je hromadná koulovačka ve sněhu.

Barrymorovi a Fallonovi

Přátelství Drew Barrymore s hercem a televizním moderátorem Jimmy Fallonem má hned několik výhod. Tito kamarádi spolu hráli v několika filmech a k tomu je Drew obchodním partnerem Nancy Juvonen, filmové producentky, která je shodou okolností také Jimmyho manželkou. A zároveň měli děti chvíli po sobě. Přátelství jejich dcer tak začalo chvíli po jejich narození. Údajně když si spolu hrály v roce 2014, když byla Barrymore hostem v The Tonight Show.

Kardashianovi a Westovi

Tentýž rok se Kim Kardashian provdala za zpěváka Kayna Westa. S její sestrou, Kourtney, se jim přitom podařilo, že obě mají dcery rok od sebe. Dceři Kim a Kayna North je nyní 9 let, dceři Kourtney Kardashian a Scotta Disickse Penelope je 10 roků. Technicky se jedná stále o jednu rodinu, ale jejich vztah rozhodně stojí za zmínku. Tyto sestřenice a sestry totiž tak dělají všechno společně – od focení až po okázalé oslavy narozenin. K jejich pátým a šestým narozeninám měly například obrovskou oslavu s jednorožčí tématikou.

Info ikona
Kim Kardashian se svou dcerou a neteří

Děti Jolie Pitt a Rossdalovi

Slavný hollywoodský bývalý pár Angelina Jolie a Brad Pitt spolu má šest dětí. Jsou tak podobně jako Kardashianovi další rodinou známou v Hollywoodu. A ačkoliv je jasné, že si děti vyhrají mezi sebou, je dobré mít i přátele mimo sourozence. Dle serveru Just Jared se navštěvují v domě se synem Gwen Stefani a Gavinem Rossdalem – Kingstonem Rossdalem.

Rodiny Mariah Carey a Alicii Keys

Mariah Carey a Alicia Keys jsou dvě z nejvlivnějších zpěvaček posledních dvaceti let, ale věděli jste, že jsou také dobrými kamarádkami? Ve skutečnosti je toto duo známé tím, že organizuje schůzky mezi svými dětmi, které jsou v podobném věku.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jsou dlouhodobá přátelství mezi hollywoodskými celebritami?

Ať si tvrdí kdo chce, co chce, kamarády potřebuje každý. I slavné osobnosti. Ty se pochopitelně mnohdy přátelí i mezi sebou. My z nich pro vás vybrali 20 nerozlučných dvojic. Některé jistě budete čekat, jiné vás možná překvapí.
marianne.cz

Bullockovi a rodina Melissy McCarthy

Dvě z ikonických hereček (Sandra Bullock a Melissa McCarthy) dnešního Hollywoodu se setkaly na natáčení snímku Drsňačky v roce 2013 a staly se kamarádkami i mimo natáčení. V tomto roce byly zároveň vyzpovídány a v rozhovoru pro Parade se shodly na tom, že jejich děti nevyrůstají jako hollywoodské bohaté děti. V rámci natáčení byly viděny společně i jejich děti, které jsou také v podobném věku. Možná tak budou mít stejný potenciál pro silné přátelství jako jejich matky.

Rodiny herců ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku

Dobré vztahy zůstávají mezi přáteli z placu i u dalších snímků. Lilly Aldridge a Robin Sharbotsky byly blízkými kamarádkami v seriálu, jejich představitelky Alyson Hannigan a Cobie Smulders jsou skutečnými přítelkyněmi, které doufají, že budou pokračovat v tradici se svými dcerami, které dělí pouhých sedm měsíců. Hannigan prozradila v rozhovoru pro Today's Parent, že je občas braly na plac s tím, že se domluvily, že pokud ji tam vezme jedna, tak i druhá, aby si spolu mohly hrát.

Smithovi a Jennerovi

Není překvapením, že se děti ze slavných rodin přátelí. A tohle platí rozhodně pro Jadena Smitha a Kylie a Kendall Jenner. Jejich matky, Jada Smith a Kris Jenner, byly dlouhodobě také kamarádkami, to se ovšem změnilo v posledních letech kvůli určitým neshodám. Jejich děti se ovšem stále baví.

Mohlo by se vám líbit

Z dětí rázem dospělí. Jak vypadá dnes dcera Reese Whiterspoon nebo děti Willa Smitha?

Neříká se nadarmo, že děti rostou jako z vody. A výjimkou nejsou ani ty, které jsou potomky slavných. Podívejte se na jejich proměnu.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Rodina a děti
Jak zabavit děti v autě při dlouhé cestě na dovolenou? 8 tipů na hry a aktivity, které budou bavit celou rodinu

Jak zabavit děti v autě při dlouhé cestě na dovolenou? 8 tipů na hry a aktivity, které budou bavit celou rodinu

Rodina a děti
Rodičovské hlášky: Legandární výroky,  které jsme nikdy nechtěli opakovat, ale stejně to děláme

Rodičovské hlášky: Legandární výroky, které jsme nikdy nechtěli opakovat, ale stejně to děláme

Rodina a děti
Jak překonávají šampioni vlastní hranice? Úspěch vs. neúspěch

Jak překonávají šampioni vlastní hranice? Úspěch vs. neúspěch

Rodina a děti
Zábavné prázdninové aktivity pro rodiny s dětmi aneb Když dovolená u moře a tábor nestačí

Zábavné prázdninové aktivity pro rodiny s dětmi aneb Když dovolená u moře a tábor nestačí