Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Ohlédnutí za dlouhodobým přátelstvím Julie Roberts a George Clooneyho

Info ikona
Julia Roberts a George Clooney

Dnes slaví Julia Roberts pětapadesáté narozeniny a my jsme si jisti, že kdyby se rozhodla uspořádat oslavu, rozhodně by na ni pozvala George Clooneyho. Jelikož jsou již 22 let blízkými přáteli.

Tereza Čaladi | 28. 10. 2022

Julia Roberts a George Clooney se setkali v roce 2000 na natáčení snímku Dannyho parťáci, kde hráli rozvádějící se manželský pár, který si k sobě nakonec našel cestu zpět. A hned si rozuměli. „Ve chvíli, kdy jsme se potkali, jsme se bavili,“ prozradil Clooney magazínu People na nedávné premiéře filmu Vstupenka do ráje.

Od té doby spolupracovali na několika dalších filmech. V roce 2002 Clooney režíroval film Milujte svého zabijáka, v němž Julia Roberts hrála. V roce 2004 si vedle sebe zahráli v pokračování Dannyho parťáků. Znovu spolupracovali o deset let později, když Clooney produkoval drama Blízko od sebe. Poté si v roce 2016 vedle sebe zahráli ve filmu Hra peněz a letos se bok po boku objeví v romantické komedii Vstupenka do ráje. Serveru Deadline přitom přiznali, že si před kývnutím na tento snímek volali a dohodli se, že práci vezmou, pouze pokud ji bude dělat i ten druhý.

Znají se tak 22 let a mimo hereckých rolí ve stejných snímcích hrají i významnou roli i ve svých osobních životech. V rozhovoru pro Allure Roberts zmínila, jak ji Clooney v roce 2004 podporoval, když čekala dvojčata, a namísto obvyklých žertů na natáčení se jí neustále ptal, jestli něco nepotřebuje. Zmínili také, že když byly děti Roberts větší, navštívily se svou maminkou Clooneyovi v jejich domě v Itálii. A dobré vztahy mají i potomci Clooneyho s Julií Roberts, neboli „tetou Juju“, jak jí říkají. Oběma přátelům se přitom líbí, jak mají propojené své životy.

A pokud přemýšlíte nad tím, zda spolu někdy randili, nebo nad tím uvažovali, odpověď je ne. A proč, to vysvětlili v nedávném rozhovoru pro Access Hollywood, „Julia byla vždy ve vztahu, nebo já byl ve vztahu. A navíc jsme se velmi rychle stali přáteli," řekl Clooney. Teď si z toho spíše dělají legraci. Přes své přirozené kamarádství totiž měli problém ve svém nejnovějším společném snímku, kde hrají rozvedený pár, který se znovu sejde, aby překazil blížící se svatbu své dcery, sdílet polibek. Podle Roberts trvalo šest měsíců a 80 záběrů než ho natočili. 79 zbylých se totiž jen smáli, jak se zmínili v rozhovoru pro New York Times.

Jejich přátelství napříč roky si můžete prohlédnout v galerii.

Stylové přátelství Julie Roberts a George Clooneyho
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku