Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Týdenní horoskop od 13. do 19.března: Býky pohltí romantika, Lvi by si měli dát pozor na finance

Začátek jara přináší novou a pozitivní energii. Pokud budete vnímaví, můžete ji využít, abyste se v životě posunuli někam dál. Samo ale nic z nebe nespadne, vaše iniciativa bude nezbytná. Co připravily hvězdy právě pro zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 13. 03. 2023

Beran

Měsíc se právě v těchto dnech nachází ve vaší zóně produktivity a vybízí vás, abyste se podívali na různé zlozvyky, které vás brzdí v práci. Snažte se vypořádat se hlavně s prokrastinací a také chaotickým přepínáním z jednoho úkolu na druhý. Koncem týdne budete mít sklony být majetničtí. To ale jen vystupuje na povrch vaše nejistota. Připomeňte si, jak je důležité vážit si sebe sama. Nikoho si k sobě násilím nepřipoutáte, spíše by to mohlo znamenat problémy ve vztahu do budoucna.

Býk

Budete zcela pohlceni romantikou. Zejména v úterý a ve středu by se vám mohlo podařit upevnit všechny milostné vztahy. Užívejte si krásné chvíle a dovolte si je prožít naplno. Saturn v Rybách se také postará o váš společenský život. Do cesty by vám mohli vstoupit noví lidé, z nichž se dost možná stanou vaši přátelé na několik dalších let. Na druhou stranu si ale uvědomte, kdo je ve vašem životě už tak trochu navíc. Udržovat vztahy „na sílu“ nemá smysl.

Blíženci

Chcete mít všechno dokonalé a připravené na jaro. Ale nebuďte na sebe tak přísní. Pokud nemáte tolik prostoru, abyste zvládli všechno, dejte přednost sobě. V úterý se díky Saturnu přesune vaše pozornost do oblasti kariéry. Menší otřesy a zádrhele mohou být sice nepříjemné, ale přinesou příležitost přehodnotit vaše priority. Stanovte si také hranice mezi soukromým a pracovním životem, je to důležité pro vaše psychické zdraví.   

Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: Vyznáte se v zastaralých slovech?

Dnes se jedná především o slova, která slyšíte v pohádkách, nebo se s nimi setkáte v literatuře z minulých století. Zjistěte, jak ovládáte archaismy, v našem fortelném kvízu.
marianne.cz

Rak

Pokud máte něco na srdci, co potřebujete sdělit někomu z vašeho okolí, udělejte to v úterý, kdy bude Měsíc nakloněn komunikaci. Utřiďte si myšlenky a pusťte se bez obav do toho, je šance, že se vše vyřeší ve váš prospěch. Je také vhodná doba na jednání s úřady, vyplnění žádostí, sepsání daňových přiznání a podobně. Dost možná vás také čeká příležitost pro nové vzdělávání či získání nové kvalifikace. Pokud je to v souladu s vaším záměrem, nebojte se začít.

Lev

V těchto dnech byste se měli mít na pozoru, pokud jde o finance. Nerozhazujte impulsivně za věci, které nepotřebujete. Pokud už budete mít potřebu finančních transakcí, raději peníze investujte. Ve čtvrtek přinese Mars touhu posílit vaše postavení v práci. Mějte se na pozoru, aby se vaše loajalita ke klientům či zaměstnavateli nezměnila v slepou oddanost. Mohla by utrpět vaše pověst a také byste mohli propásnout důležitou příležitost k úspěchu.

Panna

Právě teď je důležité, abyste pečovali o své zdraví, protože v příštích týdnech můžete být náchylnější k nemocem. Je čas osvojit si lepší návyky pokud jde o životní styl. Vy sami si uvědomíte, že vaše dosavadní rutina vám již neprospívá. Víkend přinese sblížení, pokud jde o milostné vztahy. Pro Panny, které zatím s drahou polovičkou jen randí, přijde šance posunout vztah na vyšší úroveň, včetně společného bydlení. Právě teď se formují silné vztahy, které mají šanci přetrvat do budoucna.  

Mohlo by se vám líbit

Vztek jako váš vnitřní motor

Hodné holčičky se nevztekají, vtloukali nám v dětství do hlav. Jenže právě tato negativně vnímaná emoce nám může v dospělosti výrazně změnit život. K lepšímu.
marianne.cz

Váhy

Naleznete potěšení, které v životě tak dlouho postrádáte. Nebraňte se a jděte svým touhám naproti. Začíná období, kdy se budete více soustředit na své nitro , kde budete nalézat spokojenost a inspiraci. Je velmi pravděpodobné, že v sobě objevíte talent či tendence, o kterých jste zatím neměli ani tušení. Je to příležitost posunout se na duchovní cestě a naučit se dávat najevo své pocity. Podporu partnera není třeba zpochybňovat, bude stát při vás.

Štír

Na povrch vyplouvají vaše temné stránky. Vaše snaha zalíbit se všem, se rozbije na tisíc kousků, když vás přemůžou emoce a vy se v konfliktu snížíte k pomluvám a lžím. Snažte se neřešit věci v afektu. Dařit se vám bude ve věcech, které vyžadují kreativitu. Ideální činností pro vás bude třeba výroba jarních dekorací, ale pustit se můžete i do šití, háčkování nebo třeba malování. Zkrátka do činností, jejichž výsledkem budou věci trvalé hodnoty.

Střelec

Po měsících tvrdé práce se vám během tohoto týdne konečně dostane zaslouženého uznání. Cíl, na kterém jste pracovali od srpna, může být konečně dosažen. Je vhodná doba na to, abyste si svůj úspěch spíše užívali, než abyste přemýšleli o tom, co jste mohli udělat lépe. V těchto dnech si dovolte zpomalit, vydechnout a soustředit se sami na sebe. S klidem odmítejte pozvání do společnosti, pokud se vám nebude nikam chtít. A netrapte se tím, co si budou ostatní myslet.

Mohlo by se vám líbit

Jaké je vědecké vysvětlení déjà vu? A je v pořádku, když ho zažíváte často?

Působí to jako nadpřirozený jev. Člověk se náhle ocitne v situaci, o níž má pocit, že v ní již byl, ale nebyl. Co za tím tedy je? Magie to není.
marianne.cz

Kozoroh

Během následujícího období se zaměříte na své komunikační dovednosti a pomůžete si je zdokonalit. Buď se zapište do kurzu nebo si najměte kouče, který vás posune na vyšší úroveň. Můžete to pak využít v kariérním postupu. Také se snažte trávit více času ve společnosti lidí, kteří vás mohou nějak obohatit. Více si važte kvality než kvantity, pokud jde o přátele.

Vodnář

Vaše volnomyšlenkářská povaha se projeví v těchto dnech naplno. Toužíte po nespoutanosti, ale na druhou stranu máte cit pro povinnost. Pokud to půjde, vezměte si alespoň jeden dva dny volna v práci a vydejte se do přírody, ideálně k vodě, která je vaší živlem. Tady se budete cítit dobře a svobodně. Dobře vám udělá také wellness, ať už v podobě sauny nebo bazénu. Ideální pro protažení těla a srovnání myšlenek bude také jóga.

Ryby

Mějte se na pozoru, pokud jde o prozrazování detailů z vašeho soukromého života. Ne každý je tak loajální přítel, jak se může jevit a vás by pak mohlo mrzet vše, co na sebe vyzvoníte. Koncem týdne se uvolní napětí v rodině, kdy přijde příležitost nalít si s partnerem čistého vína, pokud jde o výchovu potomků. Zkuste se povznést nad své nesplněné sny a nechte děti, ať si už některé věci rozhodnou samy.        

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Životní styl
Zdravě, chutně i dietně: Vyzkoušejte skvělé, nevšední recepty na letní grilování bez výčitek

Zdravě, chutně i dietně: Vyzkoušejte skvělé, nevšední recepty na letní grilování bez výčitek

Rodina a děti
Jak překonávají šampioni vlastní hranice? Úspěch vs. neúspěch

Jak překonávají šampioni vlastní hranice? Úspěch vs. neúspěch

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst srpnovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst srpnovou Marianne