Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Týdenní horoskop od 20. do 26. března: Býci budou meditovat, Raci si finančně polepší a Lvi čekají vzrušující milostné zážitky

Novoluní si přichystalo zajímavý týden plný milostné vášně, ale i potřeby ponořit se do svého nitra a uvědomit si, co je pro nás důležité. Zajímá vás, co připravily hvězdy právě všemu znamení? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu, ať máte náskok a víte, na co se připravit.

Zuzana Heralová | 20. 03. 2023

Beran

Tento týden může být velmi přínosný pro všechny Berany, kteří hledají nové pracovní příležitosti nebo touží po zlepšení kariéry. S lehkostí budete dělat důležitá rozhodnutí, což budou další plusové body pro vás. S energií sobě vlastní se pustíte do realizace projektu, o kterém už dlouho přemýšlíte. Pozor si ale dejte na to, abyste nestavěli partnera a rodinu na vedlejší kolej.

Býk

Začátek týdne nabídne příležitost být sami se sebou, poslouchat svou intuici a hledat vnitřní sílu, kterou budete v dalším období potřebovat. Vaše vnitřní rozpoložení vás dost možná trochu vykolejí, nejste totiž zvyklí „babrat se“ příliš ve svém nitru. Nebraňte se ale, někdy je potřeba naslouchat sami sobě. Ideální činností je meditace.   

Mohlo by se vám líbit

Kulturní menu na březen: Festival plný jógy, várka knižních novinek i divadelní premiéra

Říkáte si – březen, za kamna vlezem? A co kdybychom vás od vyhřátých kamínek vytáhli a nalákali na několik kulturních akcí, které vás zahřejí u srdce lépe než kdejaké musgrávky?
marianne.cz

Blíženci

Důsledně se vyhýbejte konfliktům s partnerem, které by mohly vzniknout v důsledku nedorozumění. Mohla by to být pomyslná poslední kapka, která může rozpoutat nepříjemnou partnerskou krizi. Venuše se o víkendu postará o příležitost spory vyřešit klidnou cestou.

Rak

Tento týden pro vás může být zajímavý z hlediska finančních zisků a stability. Vytoužený příjem vám pomohou posílit i vaše tvůrčí schopnosti a kreativita. Nedržte se proto zpátky a jakýkoli „bláznivý“ nápad zkuste realizovat. Hvězdy vám budou nakloněny i v oblasti přátelských vztahů. Na obzoru je skvělá společenská akce, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.   

Lev

Čeká vás týden plný vzrušujících milostných zážitků, ať už jste zadaní nebo svobodní. Nezadaní Lvi by měli zkusit štěstí přes online seznamku, hvězdy budou nakloněny zajímavým setkáním s někým, kdo vyznává stejné hodnoty jako vy. V pracovním životě to tak slavné nebude. Hlídejte si termíny a nepouštějte se do žádných větších akcí.    

Info ikona
Panna

Panna

Váš smysl pro pořádek a puntičkářství poleze některým lidem ve vašem okolí na nervy. Zkuste tolik netlačit na pilu a nechte věci plynout. Soustřeďte se spíše na plánování zlepšení vašeho bydlení. Pokud přemýšlíte nad stavbou, či rekonstrukcí, je vhodná doba zkonzultovat s odborníkem vaši představu a pustit se do díla.

Váhy

Díky Venuši ve znamení Býka se můžete těšit na pozitivní vyhlídky na vaši fyzickou a duševní pohodu. Budete se cítit inspirováni a motivováni k tomu, abyste pečovali o své zdraví. To se může projevovat třeba tak, že budete mít vyloženě chuť obout běžecké boty a vyrazit ven. Každý den věnujte několik minut zamyšlení nad svou vděčností. To vám může pomoci zvýšit celkový pocit pohody.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie čísla popisného: Každá adresa vyzařuje jinou energii. Nejlepší je 6, v čísle 7 straší

Každá adresa vyzařuje určitou energii. Proto se stává, že vstoupíte do krásného luxusně zařízeného domu, ale vy se tam přesto necítíte dobře. Zjistěte domovní číslo vaší adresy. Vůbec nejlepší je prý šestka.
marianne.cz

Štír

Hvězdy naznačují, že může ve vašem profesním životě dojít v následujících dnech k pozitivním změnám. Jsou tu příležitosti k zahraničním cestám, ale i možnosti zlepšit svoji kvalifikaci a jazykové znalosti. Budete také řešit otázky kolem potomků. Komunikace s nimi nebude jednoduchá, zejména je-li jim „náct“. Netlačte na ně, pokud se vám nebudou chtít svěřovat. Ujistěte je, že ve vás mají vždy podporu.

Střelec

Je tu čas propustit všechno, co vám už neslouží. Týká se to především vztahů, které vám v minulosti uškodily nebo vás zranily. Dejte unfollow všem svým „ex“, včetně kamarádek, s nimiž jste měli problém. Propusťte je ze svého života ideálně v průběhu meditace. Naopak se otevřete hojnosti a požádejte Vesmír o vše, po čem toužíte. Teď je vhodná doba ke splnění vašich přání.

Mohlo by se vám líbit

Špatné věci se vám v životě mohou dít kvůli karmickému dluhu: Zjistěte, zda neplatíte za svou hamižnost či sobeckost

Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty? Dějí se vám špatné věci? Je možné, že máte karmický dluh z minulého života. Existují čtyři čísla karmických dluhů, která ovlivňují současný život jejich nositelů. Nemáte jedno z nich také vepsané v datu narození?
marianne.cz

Kozoroh

Vaše tendence řídit Zeměkouli narazí na realitu, což se projeví zejména v práci. Jste-li v pozici nadřízených, důvěřujte více svým kolegům. Nejsou to malé děti. Dopřejte si raději více času pro sebe a pro své blízké. Mluvte s nimi, protože někdo ve vašem okolí potřebuje vaši pozornost a pomoc. Pokuste se jednat intuitivně, je to ta jediná správná cesta.

Vodnář

Budete cítit harmonii a pohodu ve svém emocionálním i fyzickém já. Využijte to k vyřešení dlouho odkládaných věcí, do kterých se vám nechtělo. V těchto dnech začíná období, kdy se vám bude dařit i v oblasti financí. Můžete se těšit na růst a prosperitu, pokud nebudete příliš riskovat. Vyhněte se neuváženým investicím, které slibují rychlý výdělek. Vsaďte na jistotu.

Ryby

Nejlépe vám bude ve vašem vnitřním světe. Pokud se zaměříte na péči o své nitro, zjistíte, že jste silnější a odolnější, než jste si mysleli. Důvěřujte si a hvězdy vás podpoří i v činnostech, ze kterých jste dříve měli respekt. Pokud jde o vztahy, nezadané Ryby mohou potkat někoho z minulosti. Dejte si ale pozor, záměry takového člověka by nemusely být upřímné.   

Zdroj článku

Související články

Dům
Petr Fiala a jeho žena Petra citlivě zrekonstruovali měšťanský dům v samém srdci Poděbrad

Petr Fiala a jeho žena Petra citlivě zrekonstruovali měšťanský dům v samém srdci Poděbrad

Dům
Klasika s moderním šarmem: Dům s s vůní Provence a skandinávským hygge každého okouzlí

Klasika s moderním šarmem: Dům s s vůní Provence a skandinávským hygge každého okouzlí

Byt
Bydlení snů v Praze: Měl tu stát fotbalový stadion, nyní se majitelé z jedenáctého patra kochají výhledem na Pražský hrad

Bydlení snů v Praze: Měl tu stát fotbalový stadion, nyní se majitelé z jedenáctého patra kochají výhledem na Pražský hrad

Dům
Elegance a rustikální kouzlo: Tento prázdninový dům vás okouzlí

Elegance a rustikální kouzlo: Tento prázdninový dům vás okouzlí