Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 10. – 16. července: Býkům prospěje úklid, Berany čeká láska a vášeň

Slunce se v tomto týdnu bude nacházet stále ještě ve vodním znamení emocionálně založeného Raka. Do popředí se budou dostávat vztahy, které se mohou ukázat i z pohledu, který je pro vás nový a neznámý. Přijímejte vlídně, co přichází a řešte jen věci, které cítíte, že s vámi rezonují. Vše ostatní nechte plynout. Co čeká v následujících dnech na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 10. 07. 2023

Beran

Láska a vášeň teď prostupují vaším životem. Dovolte si tento příval úžasných emocí prožívat, zasloužíte si ho. Každá chvíle, která přijde, je tu pro vás. Neřešte, co by mělo být nebo bude. Žijte v přítomnosti. Pohodu a volnost pusťte do každé oblasti svého života. Hvězdy vám radí netlačit nikde na pilu a nechat věci, ať se dějí.

Býk

Už delší dobu cítíte, že se potřebujete zhluboka nadechnout a zbavit se sevření a možná i strachů, které vás ovládají. Nepřipouštějte si k sobě věci, které nemůžete vy sami změnit. Dobře vám udělá, když „vypnete“ hlavu a pustíte se do obyčejných aktivit jako je úklid, práce na zahradě nebo třeba zavařování okurek. Pomůže to vám a vaše snahy ocení i rodina.

Blíženci

Nechoďte tam, kam se vám nechce. Nedělejte nic, co s vámi nesouzní. Zkrátka si dovolte už konečně být sami sebou. Teď máte šanci odhodit staré vzorce chování, kdy jste se snažili každému se zavděčit, ale bylo to na úkor sebe samých. Ve vašem duchovním růstu vám pomůže někdo z vašeho okolí, koho jste dříve možná tak trochu přehlíželi.     

Mohlo by se vám líbit

Falešné vzpomínky na dětství a mládí: proč si lidé minulost přikrášlují a malují si ji na růžovo

Vzpomínky na dětství a mládí jsou cenným pokladem, který nám umožňuje propojit se s naší minulostí. Často jsme však náchylní upravovat tyto vzpomínky a vidět minulost daleko růžověji. Jaké jsou příčiny tohoto jevu a jakým způsobem si vytváříme falešné vzpomínky? Přečtěte si psychologické a emocionální aspekty tohoto fenoménu a dopady, které může mít předělávání minulosti na lidské sebevědomí a vnímání samých sebe.
marianne.cz

Rak

Můžete se těšit na setkání s novými a zajímavými lidmi, kteří vás obohatí především po profesní stránce. Pokud přemýšlíte nad změnou v zaměstnání, ujistěte se, že jste skutečně rozhodnuti tento důležitý krok udělat, ale realizaci nechte až na září či říjen. Nyní je čas sbírat síly a připravit se na novu etapu života, která už brzy přijde.

Lev

Toužíte po respektu a uznání, ale pořád jako by vám uspokojení chybělo. Obraťte se k sobě a pochopte, že nikdo a nic z vašeho okolí vám štěstí nepřinese. Ten pocit, po kterém tak prahnete, se skrývá ve vašem srdci. Dobře vám v těchto dnech bude tam, kde budete mít možnost v klidu přemýšlet a neodbíhat v myšlenkách k nepodstatným věcem.  

Panna

Dost možná máte teď pocit, že se vám moc nedaří a narážíte ve svém okolí na nepochopení. Zkuste se na svou realitu podívat trochu z nadhledu a neberte se tak vážně. Možná se svým úvahám brzy i shovívavě zasmějete. Užívejte si společnost lidí, kteří vás mají rádi takové, jací jste.

Mohlo by se vám líbit

Proč věříme, že se věci dějí z nějakého důvodu, a jak nás to může pozitivně ovlivnit

„Vše se děje z nějakého důvodu“ je běžná uklidňující fráze, kterou vám lidé řeknou, když se s vámi někdo rozejde, když jste se setkali s nějakou životní tragédií, nebo když máte jednoduše den blbec. A tak nějak tato fráze člověka uklidní. Zejména když vám ji někdo doplní o historku, jak se mu stalo něco hrozného, ale vlastně to vedlo k něčemu naprosto skvělému. Otázkou je, zda tím špatné události skutečně omlouváme osudem, nebo je to o něčem trochu jiném.
marianne.cz

Váhy

Váš vztah prochází velkou z měnou, které jste si dost možná ještě ani nestihli všimnout. Prohloubení důvěry a lásky je dalším krokem na vaší společné cestě životem. Naslouchejte jeden druhému a věnujte si čas a pozornost, na kterou jste možná v poslední době ve víru práce a povinností zapomněli.

Štír

Stále se vám do života vrací stejné téma. Dokud je nevyřešíte, bude přicházet se stále větší naléhavostí. Nevíte-li si rady, obraťte se na kouče, terapeuta nebo kohokoliv, komu na své cestě osobního rozvoje důvěřujete. Užívejte si letní dny a odpočívejte, ideálně někde u vody nebo v přírodě, kde načerpáte tolik potřebnou energii.

Střelec

Váš optimismus a dobrá nálada se ve vašem okolí bude šířit jako lavina. Díky svým postojům můžete leckoho inspirovat a pomoci mu vyřešit trápení. Na druhou stranu ale nikomu své pravdy a názory nevnucujte. Koncem týdne přinese důležitou zprávu, která se bude týkat financí. Očekávejte jednání na úřadech, ale s pozitivním výsledkem.

Mohlo by se vám líbit

Lákavé tajemno aneb Proč v dnešní době stále věříme kartářkám?

Tmavá místnost bez slunečních paprsků, stůl plný tajuplných karet a černá kočka, která jemně přede u nohou. Tak si většina neobeznámených lidí představí obydlí kartářky, ve kterém dochází k výkladu karet a životním predikcím. Jenže, kartářky už dávno nejsou šarlatánky s pentagramem na krku. V současné době jde o podnikatelky, které šikovně pracují s lidskou psychikou a svůj um umí okořenit špetkou tajemna a mystiky.
marianne.cz

Kozoroh

Povolte pracovní otěže. Na dovolené a o víkendech prostě nepracujte a věnujte se svým blízkým a hlavně sami sobě. Dobře vám teď udělá aktivní odpočinek. Vydejte se na výlet, objevujte své okolí, jezděte na kole nebo si dejte do těla plaváním. Vyčistíte si hlavu, což už opravdu delší dobu potřebujete.

Vodnář

Koncem týdne na vás mohou začít působit energie novoluní, které připadá na pondělí 17. června. Budete cítit neklid a touhu začít dělat některé věci jinak a po svém. Je to ideální chvíle propustit něco, s čím nejste ve svém každodenním životě spokojeni. Nemusí jít o nic fatálního. Někdy i maličkost dokáže zásadní změny.

Ryby

Vaše citlivost a empatie k druhým dosahuje vrcholu. I když je hezké, že chcete pomáhat druhým, trpělivě nasloucháte a dodáváte jim sílu, myslete i na sebe. Ve Vesmíru musí být rovnováha. Proto je důležité, abyste sami sobě nezapomněli pravidelně dobít baterky. Meditujte, cvičte jógu a buďte hodně sami v přírodě, obklopeni klidem a láskou.

Zdroj článku

Související články

Svatba
Vítězka Top Image Look Lucie Cikrytová: Trendům v líčení 2024 vévodí přirozenost, na svatbu využijte pomoc profesionální vizážistky

Vítězka Top Image Look Lucie Cikrytová: Trendům v líčení 2024 vévodí přirozenost, na svatbu využijte pomoc profesionální vizážistky

Zdraví
Proč vyrazit ven „naostro“? Snížíte riziko kožních alergií i poranění

Proč vyrazit ven „naostro“? Snížíte riziko kožních alergií i poranění

Zábava
Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Dobrý nápad
Bazalka by vám doma neměla chybět. Je zdravá a vyrobíte z ní chutné pesto

Bazalka by vám doma neměla chybět. Je zdravá a vyrobíte z ní chutné pesto