Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 24. - 30. dubna: Ambiciózní Berany nic nezastaví, Blíženci uplatní intuici a Štíry čekají emocionální bouře a vášně

Info ikona
horoskop

Poslední dubnový týden slibuje díky příznivému postavení planet harmonii a pozitivní pohled na svět. Zajímá vás, co čeká právě na zrozence vašeho znamení? Přečtěte si náš zábavný horoskop. Jak s konkrétními informacemi naložíte, je jen na vás. Přejeme vám krásný týden.

Zuzana Heralová | 24. 04. 2023

Beran

Tento týden budete cítit velkou energii a odhodlání. Vaše ambice dosáhnout cílů za každou cenu vás mohou dokonce až překvapit. Buďte ale opatrní, abyste nelámali věci přes koleno a nešli tak říkajíc přes mrtvoly. Ve vztahu se zamyslete nad tím, jak více naslouchat partnerovi a vyjádřit mu své city. V oblasti zdraví si dejte pozor na přemíru stresu a snažte se najít si čas na relaxaci. V rodinných záležitostech se soustřeďte na komunikaci a snažte se být ohleduplní k potřebám svých blízkých.

Býk

Přihlásí se pocity nejistoty a pochybnosti o vašich schopnostech. Připomeňte si své dosavadní úspěchy a vše co se vám povedlo, není to málo! V práci se soustřeďte na své silné stránky a snažte se více si důvěřovat. Ve vztahu se naučte být více otevření a sdílejte své emoce s partnerem. Pamatujte, že důvěra v sebe sama je klíčem k úspěchu. V oblasti zdraví si dejte pozor na vyčerpání a snažte se dbát na odpočinek. Užívejte si hlavně čas se svými dětmi, potřebují vaši přítomnost.  

Blíženci

Zejména v polovině týdne se přihlásí silná potřeba komunikace a sdílení vašich myšlenek s ostatními. Skvěle uplatníte intuici a schopnost přesvědčování, což může být ku prospěchu vaší práce nebo vztahů. Buďte ale ohleduplní k potřebám a pocitům druhých, abyste nevyvolali nedorozumění. Chce to i trochu diplomacie. Platí to zejména v partnerském vztahu. Co se týče zdraví, mějte se na pozoru před oslabením imunity, ať neskončíte s nachlazením či chřipkou.  

Mohlo by se vám líbit

Rak

V následujících dnech budete mít silnou potřebu věnovat se co nejvíce rodině a domovu. Budete mít chuť zvelebovat své bydlení, vařit, uklízet a užívat si své zázemí. Pozor ale na větší finanční výdaje, které by sice mohly znamenat zútulnění bytu, ale také velkou ránu do vašeho rozpočtu. Vaše aktivity v domácnosti ocení partner i děti, dají vám najevo, že jsou rádi za vaši péči. Harmonické dny může narušit snad jen nepříjemný pocit z nevykonaných pracovních povinností. Hlídejte si termíny a vše ostatní hoďte za hlavu.   

Lev

Kreativita a obrovská energie bude po celý následující týden vládnout nejen vám, ale všem zrozencům Lva. Budete mít chuť ukázat celému světu, co ve vás je a prosadit se. Pozor, aby to nebylo na úkor druhých. Kolegové by vám to nemuseli odpustit. Snažte se být ohleduplní k ostatním a nezapomínejte na týmovou spolupráci. Ve vztahu se zamyslete nad tím, jak se stát lepším posluchačem a vyjádřit svou náklonnost k partnerovi.

Panna

V následujících dnech se projeví analytická a praktická stránka vaší povahy. Pracovně se vám daří, takže budete mít chuť zaměřit na svou práci a povinnosti. Snažte se ale neztrácet ze zřetele své zdraví a rodinu. Ve vztahu se soustřeďte na detaily a komunikaci s partnerem. V rodinných záležitostech se zamyslete nad tím, jak najít rovnováhu mezi svou prací a časem s dětmi.

Mohlo by se vám líbit

Váhy

Tento týden můžete mít potřebu urovnat staré spory a dořešit, co vás trápí. Půjde zejména o události, které sahají hluboko do minulosti. Rovnováha a harmonie je v tomto období pro vás důležitější více než kdy jindy. Poslouchejte co nejvíce svou intuici, která napoví, co a jak dělat. Starosti si nepřipouštějte a vše berte s lehkostí, jinak hrozí typické migrény a pocity vyčerpání.  

Štír

Čekají vás emocionální bouře a vášně. Intenzivní city můžete prožívat především ve svém partnerském vztahu, kde je už delší dobu potřeba vyčistit vzduch. Podobně to cítí i váš partner. Proto bude ideální otevřený dialog, ve kterém upřímně řeknete, co vám vadí a chybí. Vaše snaha najít souvislosti a hlubší význam některých událostí se setká s úspěchem a vy konečně „procitnete“. Najednou vám všechny události dají smysl. Život ale není jen o vztahu, věnujte se i svým zálibám, je to čas jen pro vás, který potřebujete jako sůl.

Střelec

Stává se z vás trochu rebelka. Budete se cítit nezávislá a zatoužíte po nějakém dobrodružství a objevování nových příležitostí, jak se realizovat. Dávejte ale pozor, abyste ve víru vášní neudělala impulzivní rozhodnutí, jež by vám mohlo později dost zkomplikovat život. Nezapomínejte ani na společné chvíle s partnerem, který bude potřebovat vaši podporu. Najděte si čas také na aktivní čas strávený s dětmi a ostatními lidmi, na kterých vám záleží.

Mohlo by se vám líbit

Kozoroh

Díky postavení Merkuru a Pluta budete pociťovat v následujících dnech touhu najít rovnováhu mezi prací a osobním životem. Můžete si uvědomit, že práce není všechno a nedává vám už zdaleka tolik naplnění, co dřív. Neměly by vás proto zaskočit myšlenky na změnu práce, která by mohla být i radikálnější ve smyslu změny oboru či začátku podnikání. Tyto myšlenky budou do značné míry vyčerpávající, proto si dopřejte chvíle odreagování. Ideální to bude v přírodě při aktivním pohybu.

Vodnář

Pocítíte touhu být kreativní a nekonvenčně vyjádřit své postoje ke světu. Snažte se ale zohlednit i své blízké. Těm by se nemuselo úplně líbit vaše rozhodnutí vydat se na dlouhou cestu nebo odejít z práce a začít se živit uměním. Berte v úvahu své závazky. Co se týče zdraví, dejte si pozor na drobné úrazy, které by se vám mohly přihodit kvůli nepozornosti. Plujete sice na svém vodnářském obláčku, ale pozor, zůstávejte nohama na zemi.

Ryby

Tento týden můžete pociťovat zvýšenou citlivost a potřebuj poslouchat intuici. Snažte se ale neztrácet z dohledu realitu a vyhýbejte se přílišnému unikání od problémů. Ve vztahu se zamyslete nad tím, jak se lépe propojit s emocemi svého partnera a vyjádřit mu svou něhu a péči, kterou potřebuje. Na víkend naplánujte nějaké společné aktivity i s dětmi a dejte jim přednost před společenskými povinnostmi a oslavy s přáteli.  

 

Zdroj článku