Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Úžasné ženy

Vášeň, elegance a svoboda na silnici

Info ikona
Mini Cabrio

Kristína Nemčková věří, že řízení vozů MINI je o něčem víc než jen o dosažení cíle. Pro vítězku soutěže Masterchef Česko 2019 je to způsob vyjádření svobody a radosti ze života. Když sedí za volantem MINI Cabrio Seaside a cítí vítr ve vlasech, výjimečný pocit se ještě umocňuje.

Promotion | 30. 06. 2023

Oslnivá jízda

MINI Cabrio Seaside, kterým Kristína právě jezdí, je autem, které perfektně podtrhuje pravou letní atmosféru. Jeho třpytivě modrá barva Caribbean Aqua evokuje oceán a pláže, zatímco další dostupná verze v bílé barvě Nanuq White připomíná čistotu a svěžest. Každý detail na tomto vozidle je promyšlený tak, aby nabídl dokonalý zážitek z jízdy. MINI Cabrio Seaside je součástí výroční edice, která oslavuje 30 let od uvedení tohoto otevřeného modelu. Pro milovníky MINI tak získává toto auto další vrstvu historie a tradice.

Info ikona
Kristina Nemčková

Odvážný výkon a šetrná spotřeba

Navíc se MINI Cabrio Seaside pyšní nejen svým stylovým vzhledem, ale také skvělou technickou výbavou. S kombinovanou spotřebou paliva nižší než 6,5 litru na 100 km představuje férovou volbu pro ty, kteří uvažují o novém vozu. A ve své nejvýkonnější verzi s 2,0 litrovým motorem dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 7,2 sekundy. To už je výkon, který uspokojí i náročnější řidiče.

Info ikona
Mini Cabrio

Dlouhé cestování s radostí

Kristína Nemčková se tak stává výraznou tváří značky MINI, kterou reprezentuje s hrdostí a vášní už několik let, protože je jeho hrdou ambasadorkou. "Na MINI mě nejvíce baví design, optimální velikost, kvalitní zpracování a ty malé drobnosti, které dělají MINI tak ikonickým, " svěřuje se talentovaná kuchařka. 

Její zážitky za volantem vozů MINI, včetně nezapomenutelných dobrodružství na dlouhých cestách, by mohly inspirovat. S vozem MINI Countryman se vydala například do Slovinska, kde ji čekala dvoutýdenní stáž v michelinské restauraci Hiša Franko. Dodnes ji považuje za jednu z nejúžasnějších cest, které kdy absolvovala. I za volantem je možné prožít výjimečné chvíle a zážitky, které ještě umocňuje hlasitá hudba, kterou si Kristína v autě pouští moc ráda. 

 

.....

Děkujeme obchodům Pinko, Zara, On the Boat a Levi's za zapůjčení outfitů na focení.

Foto: Michal Fanta
Make up: Jana Lhotová
Styling: Denisa Přikrylová

Měření