Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Celebrity a tetování: Co pro ně znamená a kolik jich mají?

Info ikona
Lady Gaga

Tetování může být symbolem životní změny, módním doplňkem nebo zaznamenáním vzpomínek. Herci, zpěváci, a dokonce i některé modelky mají většinou minimálně jedno a říká se, že jakmile s tetováním začnete, už nemůžete přestat. Pro koho toto rčení platí nejvíce a co vlastně pro celebrity jejich tetování znamenají, se dozvíte v galerii.

Eliška Vrbová | 25. 02. 2023

Není to tak dávno, co svět sociálních sítí zaplavily fotografie nového, párového, tetování Jennifer Lopez a Bena Afflecka. Zatímco Jennifer si nechala na hrudní koš vytetovat symbol nekonečna protnutý šipkou a drobným textem, Ben vsadil na dva protnuté šípy s písmeny „J“ a „B“. A nutno dodat, že Jennifer s Benem nejsou jediné hvězdy Hollywoodu, jejichž tělo je ozdobeno tetováním.

Tetování podle hvězd

Vlaštovky, srdce a citáty jsou nejčastějšími symboly, které si nechávají vytetovat nejen slavné osobnosti. Pořídit si na tělo záznam přítelova či manželova jména nebo datum svatby už chce notnou dávku odvahy a nejen Angelina Jolie se setkala s následným předěláváním. Velmi populární je tetování se jmény dětí, těch má několik třeba Johnny Depp nebo David Beckham. A víte, kolik tetování mají zpěvačky Miley Cyrus, Rihanna nebo Pink? Odpověď zjistíte v naší galerii. 

Hvězdná tetování - kdo jich má vůbec nejvíc?
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku