Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Suri Cruise: Jak dnes vypadá a co dělá dítě slavných rodičů? Vyrostla z ní opravdová kráska

Suri Cruise, dcera Toma Cruise a Katie Holmes, byla jedním z nejsledovanějších dětí na světě. Letos v dubnu oslaví již 18 let a dle dostupných informací se chystá nastoupit na vysokou školu. Jak dnes vypadá? Je z ní opravdová kráska, která jakoby své mamince z oka vypadla. A jak se změnil její vztah s tatínkem Tomem?

Aneta Akgül | 27. 02. 2024

Láska Katie a Toma byla jako trám

Katie a Tom o sobě navzájem věděli poměrně dlouho, dohromady se nicméně dali v roce 2005 potom, kdy oba ukončili své předchozí vztahy. V tom samém roce byl Cruise pozván do talk show The Oprah Winfrey Show, kde poměrně zvláštním a velmi neobvyklým způsobem, kdy různě skákal po gauči, vyznával lásku své nové přítelkyni Katie. Tím se vztah těchto dvou hrdliček rozhodně zapsal do paměti celé veřejnosti. Ještě tentýž rok se zasnoubili a o lásce jako trám mezi tehdy 26 letou Katie a 43 letým Tomem nikdo nepochyboval. Následující rok přivítali na světě svou jedinou dceru Suri, která se od prvního momentu na tomto světě stala středem pozornosti všech bulvárních médií. O pár měsíců později si řekli své “ano” na pohádkové svatbě v Itálii.

 

Mohlo by se vám líbit

5 vztahových lekcí, které jsme se naučili od našich oblíbených slavných párů

Podle pohádek má být láska jednoduchá a dít se sama od sebe. Každý, kdo má ale zkušenosti se vztahy, ví, že to tak úplně není. A ví to i hollywoodské celebrity, protože i ony jsou lidmi, které řeší vztahy. Kterých 5 vztahových lekcí jsme se naučili od našich oblíbených slavných párů?
marianne.cz

Nejsledovanější dítě na světě

Každá pohádka ale jednou končí a tato bohužel neskončila zrovna dobře. Jejich manželství skončilo rozvodem v roce 2012. Od té doby byla Suri Cruise v neustálém zájmu médií, a to především kvůli své slavné rodině, ale také kvůli mediální pozornosti věnované její výchově. Katie Holmes se po rozvodu stala hlavní opatrovnicí Suri a je známo, že usiluje o udržení jejího života v co největším soukromí. Sama Suri nikdy neposkytla žádný rozhovor. Všechny informace o ní pocházejí z jejího blízkého okolí, jako jsou příbuzní, přátelé a podobně.

Vztah Toma Cruise a Suri zanikl

Pro většinu rodičů je ztráta vztahu se svými dětmi naprosto absurdní a nepředstavitelná představa. Přestože se zpočátku zdálo, že je manželství Cruise a Holmes plné lásky, jak již bylo zmíněno, v roce 2012 zažádali o rozvod. Ten byl údajně způsoben především rozdílnými náboženskými a filozofickými přesvědčeními mezi Tomem, který je známým členem scientologické církve, a Katie, která sice začala projevovat zájem o scientologii během jejich manželství, ale nakonec se rozhodla tuto náboženskou organizaci opustit. Katie se údajně snažila svou dceru před vlivem scientologického prostředí chránit. Po rozvodu získala Katie plnou právní péči o Suri, což vedlo k tomu, že vztah mezi Tomem a jejich dcerou začal postupně zanikat.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak by dnes vypadala princezna Diana nebo John Lennon? Umělá inteligence a kreativní fotograf nám dali odpověď

Někteří slavní lidé opustili tento svět předčasně. A ačkoliv v naší paměti zřejmě zůstanou navždy mladí, určitě nás všechny zajímá, jak by asi vypadali, kdyby se dožili vyššího věku. Umíte si představit, jak by dnes vypadali například princezna Diana, John Lennon nebo Freddie Mercury? Fotograf a umělec Alper Yesiltas vytvořil pomocí umělé inteligence jejich podoby. Projekt nazval jednoduše – “As if nothing happened”.
marianne.cz

Náboženské přesvědčení upřednostnil před vlastní dcerou

Z prvního manželství s Nicole Kidman má Tom 2 adoptované děti, které jsou také členy scientologické církve. Podle dostupných zdrojů se Suri z tohoto náboženského vlivu vymanila právě díky její mamince, což je pravděpodobný důvod toho, proč se Suri se svým tatínkem již nevídá. Dostupné zdroje tvrdí, že za omezení kontaktu může právě scientologická církev, která Tomovi kontakt jednoduše zakázala, a to z toho důvodu, že se k tomuto vyznání Suri nehlásí. Naopak byla vychovávaná jako katolička, což prosadila její maminka Katie. Tom omezení kontaktu zpočátku přisuzoval velkému pracovnímu vytížení, ovšem se svou dcerou již není v kontaktu víc, než 10 let.

 

Ze Suri vyrostla krásná slečna a chystá se na vysokou

I přes obrovský zájem médií, který ji provázel celým životem se zdá, že Suri vede spokojený a klidný život jako jakákoliv jiná slečna v dospívajících letech. Jak již bylo zmíněno, sama nikdy neposkytla médiím žádný rozhovor a informace o ní jsou dostupné jen ze zdrojů z jejího blízkého okolí. V dubnu oslaví osmnáctiny a měla by odmaturovat. Dle dostupných informací se chystá nastoupit na vysokou školu a chce se věnovat módnímu průmyslu. Čas od času se objeví před objektivy novinářů a z poskytnutých fotografií je zřejmé, že ze Suri vyrostla krásná mladá dáma, která své mamince jakoby z oka vypadla.

 

Jak dnes vypadá Suri Cruise?
Zdroj článku

Související články

Zábava
Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Zábava
Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte loga známých značek, která vídáte téměř denně?

Kvíz: Jak dobře znáte loga známých značek, která vídáte téměř denně?

Zábava
Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?