Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Celebrity za mřížemi: Víte, kdo si poseděl nějakou dobu v chládku?

Info ikona
Hugh Grant

Jak je známo, že některé celebrity nejsou žádná neviňátka a často si pohrávají se zákonem. Za dokonalými tvářemi s bezchybným americkým úsměvem se skrývají příležitostní vandalové, exhibicionisté, násilníci či uživatelé drog.

Justin Bieber

Žádný seznam kriminálníku by nebyl úplný, kdyby tam chyběl Justin Bieber. Tento mladý zpěvák má na svém kontě již několik přestupků. Byl obviněn z kouření marihuany, fyzického napadení fotografa nebo třeba z házení vajíček na sousedův dům. První zatčení ale přišlo až v roce 2014, kdy Bieber řídil půjčené Lamborghini pod vlivem alkoholu a drog, s propadlým řidičákem. Navíc se v tomto stavu zúčastnil nelegálních automobilových závodů v Miami.

Bruno Mars

Bruno Mars byl v roce 2010 zatčen poté, co ho našli s kokainem na hotelu v Las Vegas. "Lidi, byl jsem mladej," uvedl v roce 2016. "Byl jsem sakra ve Vegas a vůbec jsem nepřemýšlel," dodal. Později byl obvinění zproštěn. Kdo by to byl do něj řekl, že?

Mohlo by se vám líbit

Matthew McConaughey

Menší potyčku se zákonem měl v roce 1999 i Matthew McConaughey. Měl tak nahlas puštěnou hudbu, že na něj soused zavolal policii. Ta ho našla nahého, jak hraje na bubny a kouří marihuanu. Když ho policisté chtěli zatknout, bránil se a byl obviněn z napadení veřejného činitele. Obvinění z užívání drog bylo později staženo.

Mel Gibson

V roli ve filmu Po čem ženy touží sice uměl Mel Gibson číst ženám myšlenky, v reálném životě o tom bohužel nemá ani páru. Herec byl obviněn z napadení své bývalé přítelkyně. Díky tomu, že se přiznal, do vězení nešel. Dostal ale na tři roky podmíněný trest a 16 hodin veřejně prospěšných prací. Navíc musel absolvovat nápravný kurz pro pachatele domácího násilí.

Celebrity ve vězení

Reese Winterspoon

Sice nešlo o moc závažný přečin, ale i herečka Reese Winterspoon měla problémy se zákonem. V roce 2013 byla se svým manželem Jimem Tothem zastavena policií, když vjeli do špatného pruhu. Býval by to byl jen obyčejný dopravní přestupek, kdyby Reese nevystoupila z auta a nezačala se s policisty hádat, že jí nemají přikazovat, co má nebo nemá dělat na půdě USA. Bohužel na to měli policisté právo, a tak byla zatčena za neukázněné chování.

Další "darebáky" najdete v naší galerii. 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku