Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jako vejce vejci: 29 dvojic celebrit, které od sebe skoro nerozeznáte

Info ikona
Celebrity

Stává se vám někdy, že si spletete nějakého herce s jiným? Že si často o dvou zpěvačkách myslíte, že jsou vlastně jedna a tatáž osoba? Někdy je tenhle zmatek v celebritách celkem oprávněný. Mnoho herců a hudebníků totiž skutečně má v showbyznysu svého dvojníka.

Eliška Vrbová | 18. 02. 2023

Splést si občas jednoho herce s druhým je vcelku běžná věc. Zvlášť když zvolí podobný účes či outfit nebo se vyskytují ve stejných typech filmů. Třeba Natalie Portman a Keira Knightley jsou si podle filmových tvůrců podobné natolik, že se dokonce ve stejném filmu navzájem střídaly! Byly to ve Hvězdné války: Epizoda I – Skrytá hrozba, kdy režisér George Lucas potřeboval najít někoho, kdo bude hrát dvojnici královny Amidaly.

Hvězdná dvojčata

Velmi populární se také díky své podobě s Leonardem DiCapriem stal americký lukostřelec Brady Ellison, který letní na olympiádě v Riu de Janeiru získal stříbrnou medaili. Možná byste ani nečekala, že Ralph Fiennes, představitel lorda Voldemorta ze ságy o Harrym Potterovi, je tolik podobný Bradleymu Cooperovi, známému například z filmů Terapie láskou nebo Americký sniper. Neuvěřitelnou podobu můžeme vidět také mezi hercem Stevem Zahnem a Colinem Firthem nebo Courteney Cox a Demi Moore. Další hvězdné dvojice, které vypadají jako dvojčata, můžete najít v naší galerii. 

29 dvojic celebrit, které od sebe skoro nerozeznáte
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku