Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Den otců: Kdo vychoval Angelinu Jolie, Jennifer Aniston nebo Bena Stillera?

Info ikona
Jennifer Aniston

Nahlédněme do rodinných alb některých celebrit, a prohlédněme si tatínka Jennifer Aniston, Bena Stillera nebo Anne Hathaway.

Zatímco na Den matek nikdy nezapomeneme, Den otců v kalendáři snadno přehlédneme. Přitom tatínci jsou naší velkou oporou, životními rádci, a především nekonečnou studnicí lásky a pochopení.

Pravdou ale zůstává, že vztahy s tatínky můžou být i komplikované. Své o tom ví i herečka Angelina Jolie, která se svým otcem Jonem Voightem nemluvila dlouhých osm let. V posledních letech to ale vypadá, že jsou rodinné vztahy uklidněné a Angelina s Jonem jsou v kontaktu. Také vztah Jennifer Aniston s jejím otcem Johnem Anistonem nebyl vždy pohádkový. Podle zákulisních informací se otec s dcerou usmířili až předloni na jaře.

Celebrity a jejich tatínci

Naopak o skvělém vztahu s otcem může básnit herec Michael Douglas, který na svého tatínka, filmového producenta Kirka Douglase, nedal dopustit. Krásné vztahy se svým otcem má také herečka Anne Hathaway nebo komediant tělem i duší Ben Stiller. Pokud vás zajímá, jak vypadají tatínci nejen výše zmíněných osobností, pak nahlédněte do naší galerie. Možná vás překvapí, že některé hvězdy jsou svým tatínkům podobné jako vejce vejci. 

Zdroj: insider.com, people.com