Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Hýčkejte svoji pleť a dopřejte jí pravý korejský rituál se značkou KORIKA

Info ikona
KORIKA

Pravidelná hydratace tvoří základ péče o pleť. Pokud není pokožka správně vyživená, projeví se to na jejím vzhledu. Dehydratovaná pleť může být unavená, citlivá, podrážděná nebo se na ní můžou tvořit jemné šupinky. Pokud hledáte produkty, které dodají vaší pleti ztracenou rovnováhu, je hydratační řada Hi-Tech Liposome od značky KORIKA tou pravou volbou pro vás.

Promotion | 23. 04. 2024

Značka KORIKA patří už několik let k nejoblíbenějším korejským značkám v České republice, za což vděčí svému mimořádně kvalitnímu složení, špičkovým surovinám, přírodním extraktům, aminokyselinám a vitamínům. A řada Hi-Tech Liposome Hydrating Solution není výjimkou. Tyto výrobky jsou postavené na sofistikovaných výrobních technologiích, které patří ke špičce kosmetického průmyslu. Lipozomální technologie, kterou používají, „uzamyká" účinné látky do obalu 100krát menšího než kožní pór, díky tomu je přenos účinných látek výrazně rychlejší, cílenější a funkčnější.

Info ikona
KORIKA

Pět kroků pro správně hydratovanou pleť

Důmyslný systém pěti kroků zjednodušuje tradiční korejský rituál péče o obličej přizpůsobený evropským ženám, aniž by ztratil svou účinnost. Skládá se z čisticího přípravku, tonika, séra, emulze a krému-kombinace, která dokonale pečuje o vaši pleť a dodává jí vše, co potřebuje. Čistá pleť je základem zdraví pleti, proto tento kosmetický rituál začíná odstraněním make-upu, nečistot a přebytečného kožního mazu.

Hydratační čisticí přípravek má mírně kyselé pH, takže nenarušuje ochrannou bariéru pokožky. Technologie Moisture-lock zabraňuje vysušování pleti a pocitu napjatosti. Jako druhý krok přichází na řadu hydratační tonikum. Díky obsahu lipozomální PHA jemně zbavuje pleť odumřelých kožních buněk a zlepšuje vstřebávání následné péče.

Info ikona
KORIKA

Další částí této rutiny je intenzivní hydratační sérum, které nastartuje hydratační a omlazující procesy pleti. Rozjasňuje, zpevňuje a omlazuje pleť. Čtvrtým krokem je aplikace lehké hydratační emulze. Ta udržuje hydrolipidovou rovnováhu pleti. Obsahuje tripeptidy, které přispívají k mladšímu vzhledu a rovnoměrnému tónu pleti. Posledním produktem je pak intenzivní hydratační krém. Pomáhá dlouhodobě omlazovat pleť a redukovat vrásky. Obsahuje komplex 6 typů kyseliny hyaluronové pro hydrataci všech vrstev pokožky.

Značku KORIKA můžete vyzkoušet na prodejnách NOTINO.

Info ikona
KORIKA